Навчальний посібник із журналістського розслідування оприлюднений в Інтернеті

5 Вересня 2008
21522
5 Вересня 2008
10:05

Навчальний посібник із журналістського розслідування оприлюднений в Інтернеті

21522
Навчальний посібник із журналістського розслідування оприлюднений в Інтернеті
Видання «Журналістське розслідування: навчальний посібник для початківців» (за загальною редакцією Олега Хоменка, автори – Олег Хоменок, Олександр Бурмагін, Сергій Томіленко та інші, Мелітополь, 2008, 182 сторінки) частково оприлюднене в Інтернеті на сайті Інституту розвитку регіональної преси.
 
Посібник із проведення журналістських розслідувань складається з 8 розділів та додатків, які розкривають механізми проведення розслідувань, схеми їх проведення, надають практичні поради, наводять приклади щодо особливостей роботи з джерелами інформації, а також містять інформацію щодо етичних та законодавчих норм, що регулюють роботу розслідувачів. Особливістю даного посібника є використання багатьох прикладів вітчизняних журналістських розслідувань. Диск, що додається до посібника, містить електронну версію посібника, а також приклади друкованих та телевізійних розслідувань, здійснених українськими журналістами у 2003-2007 роках. Посібник рекомендовано для журналістів та студентів факультетів журналістики.
 
Для того, щоб отримати підручник «Журналістське розслідування», слід звертатись на e-mail: irrp@ukr.net
 
Скачати частину книжки та матеріалів до неї можна за активними посиланнями на цій сторінці.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
21522
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду