14:46
Вівторок, 2 Вересня 2008

2 вересня відкривається 8-й російсько-український фестиваль продюсерського кіно «Кіно-Ялта».

2 вересня відкривається 8-й російсько-український фестиваль продюсерського кіно «Кіно-Ялта».
8-й Міжнародний фестиваль продюсерського кіно Росії і України «Кіно-Ялта» відкриється 2 вересня ввечері в Ялті, повідомляє УНІАН.
 
Гала-покази фільмів позаконкурсної програми пройдуть для широкої аудиторії просто неба на Набережній Ялти. На фестивалі будуть представлені фільми конкурсної і позаконкурсної програм. У конкурсній програмі - за традицією по 4 фільми від кожної країни. Конкурсні картини оцінюються за номінаціями: «За кращий фільм», «За кращу режисерську роботу», «За краще виконання жіночої ролі», «За краще виконання чоловічої ролі». Переможець в номінації «За кращий фільм» одержить приз «Велике золоте яблуко», переможці в номінаціях «За кращу режисерську роботу», «За краще виконання жіночої ролі» і «За краще виконання чоловічої ролі» - по призу «Золоте яблуко».
 
Крім цього, організаційний комітет і дирекція фестивалю вручать приз «За вірність професії». Лауреатом призу в нинішньому році стане режисер, актор і сценарист Станіслав Говорухін.
 
Під час фестивалю «Кіно-Ялти» також буде представлене «Забуте кіно» - показано кілька фільмів радянського періоду, які могли б претендувати на актуальність і в наші дні. До програми увійшли стрічки: «Кожного вечора об одинадцятій», «Непідсудний» і «Пісні моря».
 
Завдання кінофестивалю - виявлення і підтримка найкращих проектів, розроблених кінопродюсерами України і Росії, підвищення рівня кіновиробництва обох країн і збереження традиційних зв`язків кінематографістів України і Росії.
 
Кінофестиваль, організатором якого вже декілька років є компанія «Інтерфест» (Москва), проходить за підтримки Міністерства культури Російської Федерації і Ради міністрів АРК, за участю Гільдії продюсерів Росії і Асоціації продюсерів України.
 
«Кіно-Ялта 2008» завершиться 6 вересня.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
17480
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop