17:42
П'ятниця, 22 Серпня 2008

Петро Порошенко купив 25% Радіо ONE

Петро Порошенко купив 25% Радіо ONE
Фонд Петра Порошенка ВАТ «ЗНКІФ “Прайм ессетс кепітал”» (м. Київ) отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «ТРК “Пілот-Україна» (Радіо ONE). Про це повідомила прес-служба АМКУ. Ця угода забезпечує покупцеві перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариства.
 
Як відомо, єдиним акціонером ВАТ «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд “Прайм ессетс кепітал”» є Петро Порошенко, голова ради Національного банку України. Статутний капітал фонду становить 10,375 млн грн. Керує ним ТОВ «Компанія з управління активами “Ай Кью Технолоджи”».
 
Радіо ONE є частиною «Українського медіахолдингу» (УМХ), веде мовлення на 15 міст України. АМКУ повідомляє, що ідеться про коригування структури власності компанії, що мовить лише на чотирьох частотах – Київ, Одеса, Львів та Миколаїв.
 
Це вже не перша угода на медіаринку між Петром Порошенком та «УМХ»: минулого року Порошенко та холдинг Бориса Ложкіна стали партнерами по найбільшій радіомережі в Україні – «Радіо 5».
 
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
28444
Переглядів
Коментарі
eM_Qu
20:27 / 25 Серпня 2008
а хіба продавав?
люлякібаб
21:17 / 22 Серпня 2008
а 5-й вже продав?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop