15:51
Вівторок, 13 Травня 2008

Українське кіно в Канні представлятиме Катерина Ющенко

Українське кіно в Канні представлятиме Катерина Ющенко

14 травня розпочинає свою роботу 61-й Каннський кінофестиваль. Вперше за історію заходу Україна отримала можливість представляти продукцію вітчизняних кіностудій, в тому числі з метою залучення іноземних партнерів. Презентації проходитимуть на території Українського кінопавільйону у Віллаж Інтернасьйональ.

 

Потенційним покупцям Українська кінофундація запропонує фільми «Кастинг» Олександра Шапіро, «Ілюзія страху» Олександра Кірієнка, «Сафо» Роберта Кромбі, а також «Богдан Зиновій Хмельницький» Миколи Мащенка, «Прикольна казка» Романа Ширмана, «Владика Андрей» Олеся Янчука. Паралельно йтимуть переговори з провідними кіно- та телевиробниками європейських країн про можливість їхньої участі в кількох українських проектах. Крім того, члени відбіркової комісії Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» розглядатимуть фільми для програми 38-го кінофестивалю.

 

Як і минулого року, голова наглядової ради МБФ «Україна 3000» пані Катерина Ющенко планує бути особисто присутньою у Віллаж Інтернасьйональ та відкрити презентацію Українського кіно в Каннах, котра відбудеться 16 травня й має зібрати близько 300 кінопрофесіоналів з понад 40 країн. Очікується, що презентацію, спільно організовану Українською кінофундацією та міжнародним брендом Nemiroff, відвідають Жерар Депардьє, Клод Шаброль і «нова дівчина Бонда» – Ольга Куриленко.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23435
Переглядів
Коментарі
кумовство на Украине - конституционно!
17:20 / 13 Травня 2008
Это коррупция.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop