11:16
Вівторок, 6 Травня 2008

Ялтинська кіностудія випустила рекламний тизер пригодницького фільму «Хортиця»

Ялтинська кіностудія випустила рекламний тизер пригодницького фільму «Хортиця»

Ялтинська Кіностудія зняла тизер свого першого прокатного фільму «Хортиця» - історико-пригодницького екшену, якій охоплює два історичних періоди: X та XVII століття. Про це повідомляє прес-служба кіностудії.

 

Як повідомляється, події самого фільму відбуваються у два історичні періоди – X та XVII столітті – на території Причорномор'я, Туреччини та на острові Хортиця. В основі сюжету — легенда про два магічних мечі, якими володів князь Святослав.

 

Зйомки тизеру відбувались 18-20 квітня в хромакейному павільйоні та натурних площадках Ялтинської кіностудії та в Генуезькій фортеці.

 

Тизер відзнято для візуалізації сценарію та ідеї фільму, а також для «презентації можливостей кіностудії знімати якісне повнометражне кіно». За допомогою рекламного тизеру планується залучити до проекту нових партнерів.

 

Постпродакшн та візуальні ефекти забезпечує компанія VISUS.

 

Прем'єра тизеру фільму «Хортиця» відбудеться 15 травня в рамках міжнародного ринку телемовного контенту Moscow TeleShow Весна 2008.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23150
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop