11:33
Четвер, 15 Листопада 2007

Висновок про співпрацю України і ЦРУ європарламентарі зробили на основі минулорічних російських телепрограм

Висновок про співпрацю України і ЦРУ європарламентарі зробили на основі минулорічних російських телепрограм

Депутат Європарламенту Клаудіо Фава, заявляючи про існування секретних посадок літаків ЦРУ на території однієї з військових баз України, спирався на матеріали репортажу російського журналіста Аркадія Мамонтова, пише «Комерсант-Україна».

Зокрема, видання зазначає, що намагалося зв’язатися із самим Клаудіо Фавою, але той весь день знаходився за межами свого робочого кабінету, і секретар порадила звернутися за поясненнями до депутата Європарламенту Джульєтто К’єза, що також брав участь у вчорашній прес-конференції у Страсбурзі.

У розмові з кореспондентом видання К’єза повідомив, що ні він сам, ні Клаудіо Фава «особисто не мають документів по цій справі». Як з’ясувалося, пише видання, скандальній заяві передували досить цікаві обставини. «Кілька днів тому ми подивилися репортаж російського журналіста Аркадія Мамонтова і вирішили, що потрібно поінформувати про це Європарламент, а також створити тимчасову комісію з розслідування цих фактів, - заявив Джульєтто К’єза. - Я не був на Україні, і основою для нашої заяви стали документи, показані в передачі».

Видання зазначає, що у липні поточного року Фава уже заявляв, що 14 європейських країн дозволяли США створювати на своїх територіях секретні в’язниці ЦРУ, мережа яких використовувалася для транспортування та утримання осіб, котрі підозрювалися американською спецслужбою у тероризмі.

Нагадаємо, що у березні 2006 року російський журналіст Аркадій Мамонтов у репортажі на телеканалі «Росія» заявив про те, що володіє інформацією, відповідно до якої міністр оборони Анатолій Гриценко своїм «цілком секретним розпорядженням» дозволив зліт і посадку літака з бортовим номером 85BM на аеродромі військової частини в Житомирській області, який нібито належав ЦРУ та «нелегально привіз в Україну групу ув’язнених».

Мамонтов розповів і те, що секретна в’язниця ЦРУ знаходиться на полігоні Макаров-1 у Київській області, після чого міністр оборони Анатолій Гриценко запросив журналістів на полігон, щоб вони могли переконатися у відсутності якихось тюремних камер.

proUA

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26941
Переглядів
Коментарі
Алегарф
15:14 / 15 Листопада 2007
Ах, да, на счёт ЦРУ... Цена Руси - Украина.
Алегарф
15:00 / 15 Листопада 2007
Интересно, а чем Европарламент объективнее российского телевидения? : ) Чем у европейцев "облико морале" краше-то? Тем, что, например, решили провести эксперимент над людьми и легализовали в Нидерландах всё, что было можно - типа, авось, это новый образец государственности. Или тем, что у них теперь принято к любой дури относиться "толерантно" и "политкорректно". Не смешите мой рот!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop