11:00
Четвер, 31 Травня 2007

Фундація «Партнерство заради демократії» запрошує до складання анкет на журналістські майстерні «Лодзь кінематографічна»

Фундація «Партнерство заради демократії» запрошує до складання анкет на журналістські майстерні «Лодзь кінематографічна»

Фундація «Партнерство заради демократії» запрошує до складання анкет для участі в чергових «Журналістських майстернях» 10-12 липня 2007 року.

Як повідомляється, майстерні матимуть за мету показати як в колишній столиці польської кінематографії, після років кризи, знову розквіт «унікальний, в масштабах країни, і важливий, в світових масштабах, осередок кінопродукції та центр акторських вечірок». На журналістів чекає представлення цікавих ініціатив а також людей, інституцій та методик завдяки яким вдалося досягти успіху.

Учасники майстерень добиратимуться на основі конкурсу. До цих майстерень запрошуються передусім журналісти, які спеціалізуються в культурознавчій тематиці. Журналісти телебачення запрошуються разом з оператором. Зарахованих учасників буде оголошено 11 червня на сайті фундації, а також повідомлено про участь електронною поштою.

Фундація покриває кошти:

- участі в програмі;

- проживання в готелі;

- харчування;

- проїзду від кордону, в межах Польщі та повернення до кордону.

Журналіст повинен забезпечити:

* приїзд до кордону в Медиці;

* бажання пізнавати нове та працювати!

Журналістські майстерні – це теми з життя Польщі та Європи, які представляє на осуд українських журналістів фундація. Відтак організатори очікують, що після повернення з майстерень, представлені теми ляжуть в основу газетних публікацій, радіо та телепрограм. Матеріали, які з’являються в ЗМІ після майстерень розміщуються на сайті фундації.

Анкети необхідно подати до 7 червня включно року за адресою iryna.kyrychenko@kredobank.com.ua.

координатор програми в Україні

Ірина Кириченко

контактний телефон

80666482171

Додатки:

Анкета учасника (.doc, 244 Kb)

Програма майстерень польською мовою (.rtf, 13 Kb)

Програма майстерень українською мовою (.rtf, 18 Kb)

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
27061
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop