13:32
Середа, 14 Лютого 2007

Вчора працівникам ТРК «Україна» представили потенційного гендиректора телекомпанії В. Дзикого

Вчора працівникам ТРК «Україна» представили потенційного гендиректора телекомпанії В. Дзикого

Акціонери телерадіокомпанії "Україна" - представники компанії "Сістем Кепітал Менеджмент" у вівторок представили працівникам ТРК нового члена менеджерської команди Вальдемара Дзикого.

Планується, що Дзикий обійме позицію гендиректора каналу вже до кінця весни, при цьому нинішній керівник ТРК "Україна" Геннадій Кондауров продовжить займати посаду президента телекомпанії і після вступу нового гендиректора на посаду.

Згідно з повідомленням прес-служби СКМ, компанія, що є найбільшим акціонером телеканалу, розглядає медійний бізнес як один зі стратегічних напрямків і має намір інвестувати в розвиток каналу, а також залучати кращих менеджерів.

Дзикий до останнього часу був гендиректором одного з найбільших польських телеканалів Польсат (Polsat).

Офіційне призначення Дзикого гендиректором ТРК "Україна" відбудеться після розгляду цього питання на найближчих зборах акціонерів, оголошення про яке планується зробити до кінця лютого поточного року.

90% акцій ЗАТ "СКМ" належить бізнесмену Ринату Ахметову.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9412
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop