18:56
Вівторок, 14 Лютого 2006

США звинуватили тижневик "2000" у використанні "темників"

США звинуватили тижневик "2000" у використанні "темників"

Про це йдеться у заяві прес-аташе Посольства США Брента Байєрса.

"Стаття, надрукована 10 лютого у відомому тісними зв’язками з СДПУ(о) тижневику “2000”, в якій твердиться, що за терактами 11 вересня 2001 року таємно стояв і отримав вигоду від них уряд Сполучених Штатів, є свідченням того, що особи, які “подарували” світові слово “темник”, продовжують тяжко працювати, намагаючись вводити народ України в оману", - йдеться у заяві.

Байєрс називає подібні повідомлення "маячнею", яка знаходиться "в одній категорії із твердженнями, що в історії не було Голокосту і не було Голодомору".

"На щастя, як свідчать політичні опитування громадської думки, українці не сприймають серйозно такої політичної брехні і людей, які намагаються її поширювати", - сказано у заяві.

СДПУ(о), за часів перебування її лідера Віктора Медведчука на посаді голови Адміністрації президента Леоніда Кучми, централізовано ввела "темники" для українських ЗМІ.

"Українська правда"

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8038
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop