15:02
Середа, 11 Вересня 2019

8-9 жовтня – Школа екологічної журналістики: Південь

Програма розвитку ООН (ПРООН) 8-9 жовтня в Одесі проведе навчальний модуль Школи екологічної журналістики – Південь. Реєстрація для участі в навчанні триватиме до 20 вересня до 18:00.
8-9 жовтня – Школа екологічної журналістики: Південь

У ході навчання учасники отримають знання та навики для висвітлення екологічних проблем, зокрема у її південних областях, уникнення поширених екологічних міфів, пошуку ідей та експертів у темі зміни клімату та відновлюваної енергетики, а також джерела інформації для роботи з екологічною тематикою.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати. До участі організатори запрошують представників ЗМІ, блогерів та медіаактивістів з Півдня України.

Теми:

  • висвітлення ключових екологічних проблем України, зокрема у південних областях – де знайти актуальну інформацію, тему та експерта;
  • «шпаргалка» екологічного журналіста – терміни, джерела та стан реформ;
  • як уникнути поширених міфів про реформу поводження з відходами в Україні;
  • де шукати ідеї та експертів у темі зміни клімату й відновлюваній енергетиці;
  • екологічний стан Чорного моря;
  • екологічні дані у роботі журналіста: Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля, відкриті дані та інші достовірні джерела інформації.

Коли: 8-9 жовтня.

Де: м. Одеса (точне місце проведення буде повідомлено додатково відібраним учасникам).

Робоча мова заходу: українська.

Реєстрація для участі в навчанні до 20 вересня, 18:00. Для цього треба заповнити реєстраційну форму за посиланням. Результати відбору будуть оголошені до 25 вересня 2019 р (включно).

Участь у школі безкоштовна для 20 учасників, яких буде обрано за результатом розгляду анкет. Затвердженим учасникам із інших міст регіону організатори забезпечують проїзд до Одеси.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Ірини Герасименко, iryna.gerasymenko@undp.org, +38 (044) 253-93-63.

Школа екологічно журналістики ПРООН започаткована в рамках реалізації Проекту «Підтримка Парламенту України з питань сталої енергетики та охорони довкілля», що впроваджується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Швеції.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
165
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду