15:39
Середа, 5 Червня 2019

6 червня – круглий стіл «Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення»

6 червня о 9:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (зала 2) відбудеться «круглий стіл» на тему: «Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення» з нагоди Дня журналіста.
6 червня – круглий стіл «Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення»

Організатори: Міністерство інформаційної політики України спільно з проектом Ради Європи «Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в України» та ГО «Інститут масової інформації».

Учасники: представники Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики, Національної поліції України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства інформаційної політики України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, ПАТ «НСТУ», Комісії з журналістської етики, ГО «Інститут масової інформації», а також представники громадянського суспільства та міжнародних організацій.

Учасники «круглого столу» обговорять основні виклики та пріоритети у сфері медіа, актуальні проблеми у сфері законодавчого регулювання та  інструменти для покращення стану свободи слова в Україні, а також підсумки реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ.

Захід є можливістю провести комплексний діалог між органами державної влади, правоохоронними структурами, громадянським суспільством та міжнародними організаціями задля покращення стану свободи слова в Україні та  правового захисту журналістів.

Акредитація ЗМІ – anna@ukrinform.com.

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

Контактні телефони: (044) 299-03-32; 299-05-01.

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Завантажити програму заходу можна тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
228
Переглядів
Реклама
загрузка...
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop