14:00
Четвер, 18 Квітня 2019

До 2 червня – прийом заявок на конкурс матеріалів про трудову міграцію з України

Аналітичний центр «Європа без бар’єрів» за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду оголосив конкурс на найкращі матеріали про трудову міграцію з України до країн «Вишеградської четвірки»: Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії. Подача до 2 червня 2019 року.
До 2 червня – прийом заявок на конкурс матеріалів про трудову міграцію з України

Конкурс проводиться у трьох категоріях:

  • відео або телепрограма;
  • радіопрограма або подкаст;
  • стаття, опублікована у друкованому або онлайн-виданні.

«Заявку можуть подавати автори таких матеріалів: аналітика, пояснювальні матеріали про легальне працевлаштування чи реінтеграцію трудових мігрантів, інтерв’ю, репортажі, сюжети, висвітлення місцевого контексту трудової міграції», – йдеться в повідомленні.

Основні критерії оцінки:

  • основна ідея та тема матеріалу стосується трудової міграції з України до однієї або всіх вказаних країн;
  • матеріал об’єктивний, повний, без маніпуляцій та викривлень;
  • охоплення аудиторії матеріалом.

Матеріал має бути підготовлено українською або англійською/російською мовами й опубліковано після 23 березня 2019 року. Один учасник може подати кілька різних матеріалів.

«Переможець у категорії “Відео або телепрограма” отримає нагороду 4500 гривень, 2 місце – 3000 гривень, третє – 2000 грн. Переможці у інших двох категоріях отримають по 3500 грн, 2 місце – по 2500 грн, 3 місце – по 1000 грн», – зазначається в повідомленні.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати свої публікації з темою «Конкурс. Трудова міграція» на адресу office.europewb@gmail.com до 2 червня 2019 року включно.

«У тілі листа, будь ласка, вкажіть охоплення аудиторії, що може включати результати Google Analytics (дані підтверджені скріншотами), перегляди на сайті, кількість поширень в соціальних медіах (Facebook, Twitter) для онлайн-медіа, тираж газет/журналів тощо*. Для офлайнових публікацій потрібно надіслати підтвердження публікації (відсканована газета/журнал, запис ефіру). За цією ж адресою можна надсилати питання та уточнення», – додали організатори конкусу.

Учасників повідомлять про результати через електронну пошту, з якої надійшов матеріал.

Результати будуть оголошені не пізніше 17 червня 2019 року на сайті та сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів». Організація залишає за собою право не пояснювати причини вибору переможця після оголошення результатів. У разі змін умов конкурсу про них буде повідомлено на сайті або сторінці у Facebook ГО «Європа без бар’єрів».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
302
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop