13:37
П'ятниця, 5 Квітня 2019

9 квітня – прес-конференція з нагоди започаткування Премії імені Георгія Ґонґадзе у сфері журналістики

9 квітня 2019 року о 14:30 в Українському кризовому медіацентрі в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція у зв’язку із започаткуванням в Україні Премії імені Георгія Ґонґадзе.
9 квітня – прес-конференція з нагоди започаткування Премії імені Георгія Ґонґадзе у сфері журналістики

Прес-конференція присвячена появі в Україні відзнаки у сфері журналістики – Премії імені Георгія Ґонґадзе. Її засновником виступає Український ПЕН у партнерстві з Асоціацією випускників Києво-Могилянської бізнес-школи та виданням «Українська правда». Дата нагородження лауреата, сума винагороди, візуальна репрезентація Премії, а також інші деталі, пов’язані з присудженням відзнаки, будуть оголошені на заході.

Премія імені Георгія Ґонґадзе покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.

Лауреат премії визначатиметься шляхом висунення кандидатур та голосування за них членами Капітули (журі) Премії імені Георгія Ґонґадзе у складі 9 осіб. До неї ввійдуть члени родини Георгія Ґонґадзе, представники Українського ПЕН, Асоціації випускників Києво-Могилянської бізнес-гколи, «Української правди», а також авторитетні медіаексперти, громадські діячі та інтелектуали.

У прес-конференції візьмуть участь: дружина Георгія, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе (скайпом), президент Українського ПЕН Андрій Курков, журналістка, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен, керівник соціальних проектів Асоціації випускників Києво-Могилянської бізнес-школи Павло Білодід.

Контактна особа: Ірина Широкова, ukraine.pen@gmail.com, +380971772416.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
217
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop