13:38
Середа, 5 Грудня 2018

#Підпалюй! Заборона запускає великий спецпроект про чейндж-мейкерів

#Підпалюй! Заборона запускає великий спецпроект про чейндж-мейкерів
#Підпалюй! Заборона запускає великий спецпроект про чейндж-мейкерів

Заборона запускає великий мультимедійний спецпроект #Підпалюй! про чейндж-мейкерів – активістів і активісток, які своїми ініціативами змінюють міста й надихають інших, протестують через культуру та iнновацiйнi пiдходи проти провінційності. Протягом трьох місяців ми розповімо 30 унікальних історій – через серію op-doc (документальні репортажі з художніми елементами) і мультимедійних репортажів.

Також ми запускаємо в соцмережах хештеги #ChangeMakersUa #Пiдпалюй #Поджигай, щоби розповідати про людей, які змінюють свої міста й надихають інших.

Розповідати про чейндж-мейкерів у немейнстрімних місцях непросто. Зазвичай у медіа такі історії виглядають плоско, просто й однаково, як під копірку. Ми ж хотіли наголосити на тому, що людина, яка здатна об’єднати однодумців, зробити щось важливе для суспільства в місті або селищі, куди не їдуть поїзди, де немає галерей сучасного мистецтва, а іноді й асфальту на дорогах, – заслуговує на особливу увагу. Тому нам довелося придумувати для кожної такої історії особливе візуальне рішення: наприклад, деякі епізоди зняті з інфрачервоним ефектом, який передає відчуття паралельної реальності героїв – їхні виклики, труднощі, з якими вони стикаються в процесі змін.

Спецпроект виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBIІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Заборона
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
257
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop