Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХI сторіччі" розпочався у Києві
Організаторами Конгресу виступили адміністрації зв'язку України і Російській Федерації, Регіональна співдружність в сфері зв'язку, Національна академія наук України, Російська академія наук. Конгрес розглядається як один із важливих заходів Року Російської Федерації в Україні. Конгрес також буде проходити за підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку, Всесвітнього банку і програми розвитку ООН.
Як передає кореспондент УНІАН, Конгрес працюватиме протягом двох днів - 1 і 2 квітня в формі пленарних і секційних засідань. Зокрема, працюватимуть такі секції, як "Формування відкритого інформаційного суспільства", "Роль ІКТ у формуванні й розвитку інформаційного суспільства", «Регіональні і національні стратегії побудови інформаційного суспільства".
Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХІ сторіччі" проводиться в рамках підготовки до Всесвітньої зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства.
У центрі уваги учасників Конгресу буде аналіз проблем і стратегії побудови інформаційного суспільства в країнах з різним рівнем соціально-економічного розвитку. Ключовими питаннями роботи форуму є шляхи подолання "цифрового розриву", соціально-економічні проблеми адаптації людей до інформаційного суспільства, аналіз існуючих і потенційних загроз інформаційної безпеки, форми стимулювання розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.
Про своє бажання взяти участь у роботі Конгресу заявили більш як 600 учасників з тридцяти країн світу. Це - керівники адміністрацій зв'язку країн ближнього і далекого зарубіжжя, представники міжнародних і регіональних організацій в сфері зв'язку, органів влади, депутатського корпусу, дипломатичних представництв, бізнес-кіл, громадських організацій, підприємств телекомунікаційної галузі, вчені й працівники освіти.
УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ