Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХI сторіччі" розпочався у Києві

1 Квітня 2003
0
585
1 Квітня 2003
13:24

Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХI сторіччі" розпочався у Києві

0
585
Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХI сторіччі" розпочався у Києві
Сьогодні у Києві в «Українському домі» розпочався Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХІ сторіччі".

Організаторами Конгресу виступили адміністрації зв'язку України і Російській Федерації, Регіональна співдружність в сфері зв'язку, Національна академія наук України, Російська академія наук. Конгрес розглядається як один із важливих заходів Року Російської Федерації в Україні. Конгрес також буде проходити за підтримки Міжнародного союзу електрозв'язку, Всесвітнього банку і програми розвитку ООН.

Як передає кореспондент УНІАН, Конгрес працюватиме протягом двох днів - 1 і 2 квітня в формі пленарних і секційних засідань. Зокрема, працюватимуть такі секції, як "Формування відкритого інформаційного суспільства", "Роль ІКТ у формуванні й розвитку інформаційного суспільства", «Регіональні і національні стратегії побудови інформаційного суспільства".

Міжнародний конгрес "Інформаційне суспільство - стратегія розвитку в ХХІ сторіччі" проводиться в рамках підготовки до Всесвітньої зустрічі на вищому рівні з питань інформаційного суспільства.

У центрі уваги учасників Конгресу буде аналіз проблем і стратегії побудови інформаційного суспільства в країнах з різним рівнем соціально-економічного розвитку. Ключовими питаннями роботи форуму є шляхи подолання "цифрового розриву", соціально-економічні проблеми адаптації людей до інформаційного суспільства, аналіз існуючих і потенційних загроз інформаційної безпеки, форми стимулювання розвитку інформаційно-комунікаційних технологій.

Про своє бажання взяти участь у роботі Конгресу заявили більш як 600 учасників з тридцяти країн світу. Це - керівники адміністрацій зв'язку країн ближнього і далекого зарубіжжя, представники міжнародних і регіональних організацій в сфері зв'язку, органів влади, депутатського корпусу, дипломатичних представництв, бізнес-кіл, громадських організацій, підприємств телекомунікаційної галузі, вчені й працівники освіти.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
585
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду