17:55
Четвер, 27 Вересня 2018

До 9 грудня – подача заявок на конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-розслідування»

Проектна команда Є-data запустила п’ятий Національний конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень на основі відкритих даних «Є-розслідування». Основним завданням є популяризація відкритих реєстрів, відкритих баз даних та е-сервісів з використання публічних фінансів, а також підвищенні якості розслідувань через використання open data.
До 9 грудня – подача заявок на конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-розслідування»
До 9 грудня – подача заявок на конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-розслідування»

До участі запрошуються журналісти та громадські активісти, які бажають розслідувати випадки нецільового використання бюджетних коштів та завдання шкоди громадським інтересам у секторі публічних/бюджетних фінансів.

Конкурсні роботи мають базуватися на відкритих базах даних з використанням електронних сервісів для пошуку інформації e-data.gov.ua чи www.007.org.ua із посиланням на них. Схвалюється використання й інших е-сервісів та пошукових систем відкритих даних. Однією з умов є публікація конкурсних робіт у ЗМІ чи нових медіа.

Обсяг сюжетів для телебачення та радіо тривалістю не більше 3 хвилин. Обсяг статей друкованих видань та онлайн-видань не більше 5 тис. друкованих знаків. Матеріали, які не відповідають тематиці конкурсу до розгляду не прийматимуться.

Вікових обмежень для конкурсантів не існує. Матеріали подаються на електронну адресу 007inform@gmail.com. До конкурсу допускаються роботи, які раніше не брали участі в конкурсі «Є-розслідування».

Роботи можна подати до 9 грудня 2018 року.

Призовий фонд – 120 тисяч гривень (з врахуванням оподаткування) та технічна підтримка на 30 тисяч гривень.

При оцінюванні роботи, до уваги братимуться аналітичність дослідження, розслідування проблеми, її гострота та актуальність, стиль викладення матеріалу, використання графіки чи інших елементів представлення масивів даних, а також відповідність роботи тематиці конкурсу.

У номінації «Журналістське розслідування» роботи оцінюватиме фахове журі. Переможців в номінації «Читацькі симпатії» - визначать відкритим голосуванням.

Усі конкурсні роботи приймаються на електронну пошту 007inform@gmail.com.

Більше деталей тут.

Проект реалізується командою Є-data та «Пошуково-аналітичною системою .007» за підтримки програми «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH,  за  дорученням  Урядів Німеччини та Великої Британії.

Медіапартнери: UA: Перший, Громадське радіо, Український кризовий медіа центр

Методологічний партнер: Investor Relation Agency.

Контактна інформація за телефоном +380676722288

Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
400
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop