14:04
Вівторок, 25 Вересня 2018

До 5 жовтня – відбір учасників на курс журналістських розслідувань у Запоріжжі

У жовтні та листопаді в Запоріжжі проходитиме безкоштовний тренінг-курс для представників ЗМІ на тему «Технології проведення журналістських розслідувань». Навчання організоване громадською організацією «Регіональне об’єднання молоді» в рамках «Школи журналістських розслідувань».
До 5 жовтня – відбір учасників на курс журналістських розслідувань у Запоріжжі

До участі запрошують журналістів, які працюють у темі розслідувань перший рік-два і вже мають власні доробки. Також курс може бути корисний громадським активістам, які зацікавлені отримати навички роботи у журналістиці та планують публікувати в подальшому свої роботи.

Мета курсу – поширити передові практики та методи проведення розслідувань, надати учасникам знання та навички з пошуку та збору інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, створення якісних медіа-матеріалів та  юридичного підґрунтя для проведення розслідувань.

Учасники зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування будуть опубліковані в онлайн-виданнях України та візьмуть участь у конкурсі на кращу публікацію з призами.

Тренінг-курс проходитиме у Запоріжжі в два етапи:

перший модуль 12-14 жовтня 2018 року;

другий модуль 16-18 листопада 2018 року.

Обов'язковою є участь у двох модулях тренінгу. Подаватися можуть учасники з будь-якого регіону.

Тренери курсу:

Максим Опанасенко, журналіст у телепрограмі «Наші гроші з Денисом Бігусом», а також на «Громадському телебаченні» – проект «Слідство.Інфо». Працював у «Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», а також в Національному проекті YanukovychLeaks. Фіналіст конкурсів «Честь професії», Премія ім. Василя Сергієнка, переможець конкурсу журналістських розслідувань від «Антикорупційного штабу» у 2017 році.

Євгенія Моторевська, журналістка та продюсерка проекту «Слідство.інфо», лауреат премії за особливі заслуги в журналістських розслідуваннях від Central European Initiative (CEI) та South East Europe Media Organisation, лауреат Національної премії журналістських розслідувань, переможець Українсько-польського конкурсу журналістської майстерності.

Марія Землянська, кореспондент бюро журналістських розслідувань «Свідомо», журналістка проекту «Слідство.інфо» та телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом». Переможець журналістського конкурсу «Честь професії».

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони, категорії «плацкарт», «купе» та другий клас «Інтерсіті»).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 5 жовтня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 7 жовтня на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями можна звертатися до координаторки проекту пані Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться у партнерстві з німецькою громадською організацією Europäische Medien Initiative e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
395
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop