18:04
Вівторок, 11 Вересня 2018

19 вересня – панельна дискусія «Ринок Pay-TV в Україні»

19 вересня об 11:20 на Kyiv Media Week відбудеться панельна дискусія «Ринок Pay-TV в Україні», організована в партнерстві з Eutelsat.
19 вересня – панельна дискусія «Ринок Pay-TV в Україні»

Учасники дискусії:

  • член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль,
  • співзасновник Film.ua Group Сергій Созановський,
  • регіональний віце-президент Eutelsat Апостолос Тріантафіллоу,
  • виконавчий директор групи та директор напрямку платного телебачення «1+1 медіа» Ярослав Пахольчук,
  • директор зі стратегічного розвитку StarLightMedia Федір Гречанінов,
  • директор з маркетингу компанії «Воля» Вікторія Цомая,
  • генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Володимир Паніотто,
  • генеральний директор компанії «Тріолан» Вадим Сидоренко,
  • керівник відділу В2В продажів Divan.TV Віталій Петров.

Модератор – маркетинг-директор медіагрупи StarLightMedia Орест Білоскурський.

Шукаючи відповідь на відправне питання панелі — «Чи готовий український глядач платити за телебачення?» — учасники заходу обговорять, яка саме частина української аудиторії готова платити й чому, скільки таких глядачів в країні та як їх виявити в загальній масі потенційних клієнтів.

Також у ході дискусії буде розглянуто тему того, які інновації пропонує індустрія для стимулювання глядацького інтересу. Ще — питання співіснування на ринку компаній супутникового ТБ і ОТТ-платформ: друзі вони чи вороги?

Крім того, учасники торкнуться актуальної теми відключення аналогового ТБ і кодування каналів — відлякне це глядача або навпаки спонукатиме дивитися більш якісний контент.

Згідно з даними звіту за другий квартал 2017-го міжнародної дослідницької компанії Dataxis, минулого року кількість передплатників послуг платного телебачення по всьому світу досягла позначки в 1,05 млрд людей (знакова відмітка в 1 млрд користувачів була досягнута наприкінці 2016 року). При цьому досі залишається відкритим питання, що більш важливо для платного ТБ — кількість передплатників або дійсне теледивлення, — і це також обговорять у рамках дискусії. А ще — окремо зупиняться на моменті, чи вважати синонімами платне телебачення та платний контент.

Крім того, учасники панелі окремо розглянуть аспект стрімінгових платформ та їхнього впливу на ринок: зокрема — феномен НВО й перспективи для Netfilx в Україні, які наразі виглядають досить туманними. Так, у січні 2018-го виповнилося два роки з того моменту, як в Україні офіційно запрацювала американська стрімінгова платформа Netflix. І кількість її передплатників в нашій країні не можна назвати вражаючою: станом на кінець 2017 року за різними даними вона коливалася від 43 тис. (дослідження компанії Nakono) до 100 тис. абонентів (дані компанії IHS Markit і підрахунки Liga.net).

Чи існує глобальний ринок платного телебачення, та чи стануть український контент й українські канали його частиною, — ще одне стратегічне питання, яке обговорять учасники дискусії.

А також — піднімуть тему пріоритетності вивчення глядацьких вподобань для максимального успіху платного ТБ та ОТТ. Адже чітка відповідь на питання «Що й як насправді бажають дивитись українці?»  — це наріжний камінь для подальшої побудови ефективної стратегії розвитку ринку Pay-TV в Україні.

Панельна дискусія «Ринок Pay-TV в Україні», відбудеться в HyattRegency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5) у третій день медіафоруму Kyiv Media Week (19 вересня) з 11:20 до 13:00.

Kyiv Media Week відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). Зареєструватися на медіафорум можна тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
451
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop