15:30
Понеділок, 10 Вересня 2018

19 вересня – панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці»

19 вересня з 11:30 до 13:00 на Kyiv Media Week, за підтримки посольства США в Молдові, відбудеться панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці», присвячений можливостям і перспективам, які відкриваються сьогодні для двох країн в сфері кіно- і телевиробництва.
19 вересня – панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці»

В рамках панельної дискусії, модератором якої стане виконавчий директор Української кіноасоціації Вікторія Ярмощук, відбудеться обговорення питань, які впливають на стратегічне взаємовигідне партнерство двох сусідніх країн в контексті виробництва контенту. У дискусії візьмуть участь профільні експерти обох держав.

Ключовою темою обговорення стане копродукція як можливість взаємовигідного об'єднання творчих і фінансових ресурсів двох держав з метою виробництва контенту, призначеного як для показу на внутрішніх ринках, так і для експорту в інші країни.

У ході заходу будуть предметно розглянуті творчі та технічні можливості, якими володіє кожна з країн: наприклад, існуючі в них кіностудії, телеканали тощо. Учасники дискусії обговорять те, які перспективи відкриває спільне виробництво, тематично підкріплене близькістю менталітетів, спільним минулим і схожим теперішнім України та Молдови. А також труднощі реалізації подібних проектів, пов'язані з питаннями мови, правового регулювання тощо.

Особливу увагу буде присвячено темі виробництва контенту для міжнародного ринку. Представники України поділяться досвідом, який країна вже напрацювала в цій сфері, і тим, яким чином до цього процесу може підключитися Молдова. А представники Молдови, в свою чергу, проінформують про те, як їхня держава готується до введення системи cash rebate – повернення певної частини коштів, витрачених на кіно- і телевиробництво в країні, яка офіційно запрацює з 1 жовтня 2018 року.

Також у ході обговорення буде розглянуто питання держпідтримки галузі в обох країнах, який має безпосередній вплив на подальший вихід проектів на міжнародний ринок.

Під час дискусії експерти також піднімуть питання, що виходить за рамки галузі і що стосується комплексного формування іміджу держав. А саме – обговорять, як просувати країни на міжнародному рівні з метою формування міцних брендів для глобального ринку, що важливо для залучення зовнішніх інвестицій в локальну економіку.

Панельна дискусія «Молдова і Україна: нові горизонти співпраці» відбудеться в третій день Kyiv Media Week (19 вересня) з 11:30 до 13:00.

Одразу після заходу представники Молдови запрошують спікерів і гостей панелі, а також всіх учасників медіафоруму на спеціальний нетворкінг-ланч, який відбудеться в головному холі KMW з 13:00 до 14:00.

Kyiv Media Week відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). Зареєструватися на медіафорум можна тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
163
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop