ПРОЕКТИ
19:48
Четвер, 9 Серпня 2018

7-8 вересня на НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум Креативних Індустрій

Дні креативності в Україні розпочнуться з ІІІ Форуму Креативних Індустрій 7-8 вересня на НСК «Олімпійський» у Києві.
7-8 вересня на НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум Креативних Індустрій
7-8 вересня на НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум Креативних Індустрій

Про це повідомляється в прес-релізі проекту reklamaster.com.

Перший день форуму буде присвячено питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів та розвинення українського інтелектуального продукту, сучасним українським технологіям, а також цифровим технологіям майбутнього.

Тема другого дня - публічна дипломатія і пошук факторів, які впливають на формування національної ідеї. Будуть обговорюватися питання кіно, освіти, молоді, ЗМІ, громадських ініціатив, заборонених тем і суспільства в цілому.

Форум розбитий на 6 тематичних блоків: «Маркетинг та комунікації», «Технології та стартапи», «Бізнес та інновації», «Творчість та дизайн», «Культура та життя», «Суспільство та держава».

До заходу планують долучитися близько 100 спікерів:

Майкл Щур, тележурналіст, обличчя та голос «Телебачення Торонто», розповість, що «ми не вміємо слухати» і як це заважає суспільству рухатись вперед.

Володимир Нечипорук, генпродюсер Ukrainian Fashion Week, поділиться досвідом організації Першого Міжнародного Конкурсу Молодих Дизайнерів.

Ігор Тарнопольський, продюсер Jamala та Laud, керуючий партнер Kiev Lights Fest, поділиться своїм досвідом за темою «Творчі союзи, внутрішня свобода та обмеження. Як заробляти своїм талантом?».

Сергій Ципцин, директор і продюсер міжнародної конференції CG-event. Розповість про майбутнє візуального контенту, нейрофізіологію та штучний інтелект.

Лейла Алієва, бізнес-тренер, розробник комунікаційних програм, спічрайтер. Виступить із доповіддю на тему «Публічна дипломатія & STORYTELLING: кому, навіщо, як?».

Денис Келеберденко, креативний директор BBDO Ukraine, розповість, як зберігати креативність у виробничих масштабах.

Дмитро Барсуков, СЕО Young & Rubicam Ukraine, виступить із темою «Колаборація – конкуренція VS. співпраця».

Віталій Кокошко, гендиректор рекламного агентства Kinograf, розповість, що «Маркетинг - це не ПРО людей, а ДЛЯ людей»: який фідбек має давати реклама, яку роль в рекламі відіграє споживач.

Антоніо Карлос, міжнародний консультант та експерт в області креативної та діджитал економіки, засновник та директор компанії Economía Creativa. Тема йогорозповіді «Creative Entrepreneurship». 

Анастасія Леонова, директорка видавництва IST Publishing, кураторка виставкових проектів, розповість «Кому сьогодні потрібні видавці? Або як ідея зробити книгу привела до заснування видавництва».

Світлана Привалова, головний редактор арт-видавництва «Nebo BookLab Publishing», виступить із доповіддю «Від рукопису до книжок, які ще горять».

Квитки та програма - на сайті Форуму та сайті Днів Креативності в Україні.

Організатори: Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та reklamaster.com. За інформаційної підтримки Українського Культурного Фонду.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
245
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop