19:33
Середа, 18 Липня 2018

Відкрито реєстрацію на курс журналістських розслідувань 3-5 серпня у Дніпрі

3-5 серпня у Дніпрі проводитиметься тренінг-курс для представників ЗМІ на тему «Технології проведення журналістських розслідувань». Навчання організоване громадською організацією «Регіональне об’єднання молоді» в рамках «Школи журналістських розслідувань».
Відкрито реєстрацію на курс журналістських розслідувань 3-5 серпня у Дніпрі
Відкрито реєстрацію на курс журналістських розслідувань 3-5 серпня у Дніпрі

До участі у заході запрошуються журналісти, які працюють у темі розслідувань перший рік-два і вже мають власні доробки. Мета курсу - поширити передові практики та методи проведення розслідувань, надати учасникам знання та навички з пошуку та збору інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, створення якісних медіаматеріалів та юридичного підґрунтя для проведення розслідувань.

Учасники зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування будуть опубліковані в передових онлайн-виданнях України та візьмуть участь у конкурсі на кращу публікацію з цінними призами.

Тренінг-курс проходитиме у Дніпрі в два етапи:

- перший модуль - 3-5 серпня 2018;

- другий модуль - друга половина вересня - початок жовтня 2018.

Тренери курсу:

- Максим Опанасенко, журналіст телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом», а також на «Громадському телебаченні» - проект «Слідство.Інфо». Працював у «Бюро журналістських розслідувань «Свідомо», а також в Національному проекті YanukovychLeaks. Фіналіст конкурсів «Честь професії», Премія ім. Василя Сергієнка, переможець конкурсу журналістських розслідувань від «Антикорупційного штабу» у 2017 році.

- Євгенія Моторевська, журналістка та продюсерка проекту «Слідство.інфо», лауреат премії за особливі заслуги в журналістських розслідуваннях від Central European Initiative (CEI) та South East Europe Media Organisation, лауреат Національної премії журналістських розслідувань, переможець Українсько-польського конкурсу журналістської майстерності.

- Марія Землянська, кореспондент бюро журналістських розслідувань «Свідомо», журналістка проекту «Слідство.інфо» та телепрограми «Наші гроші з Денисом Бігусом». Переможець журналістського конкурсу «Честь професії».

Участь у тренінгах безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони, категорії «плацкарт», «купе» та другий клас «Інтерсіті»).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 26 липня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 30 липня на електронну адресу кандидата.

За додатковими питаннями та коментарями можна звертатися до координаторки проекту пані Олени за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться у партнерстві з німецькою громадською організацією Europäische Medien Initiative e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
634
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop