09:35
П'ятниця, 11 Травня 2018

17 травня – Всесвітній день вишиванки (травнева програма подій в Києві)

14 травня в Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 10-12) о 17:00 відбудеться урочистий захід – дипломатичне прийняття «Українські амазонки» до Дня вишиванки за участі вищого керівництва держави та міжнародних дипломатів.
17 травня – Всесвітній день вишиванки (травнева програма подій в Києві)

За підтримки Міністерства інформаційної політики. Урочистий захід буде закритим.  Запрошуються представники ЗМІ до участі, виключно за попередньою реєстрацією за телефоном: +38044 200 41 23 або електронною адресою: press@mip.gov.ua. Акредитація триває до 13:00 14.05. Деталі програми – тут.

17 травня:
10.00 – Акція «Народжені у вишиванках». Передача вишиваночок для новонароджених. Міський пологовий будинок №1, вулиця Арсенальна, 5. (За сприяння поштово-логістичної групи «Міст»);

19.00 – Концерт «Думи мої, думи». Національний академічний духовий оркестр України. Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.

21.00 – Показ під відкритим небом першого повнометражного документального фільму про вишиті сорочки «Спадок нації». Арт-сквер імені Василя Сліпака на розі Андріївського узвозу і вулиці Боричів Тік.

Також по всій Україні (понад 40 населених пунктів) проходитиме акція «Народжені у вишиванках», організована спільно з поштово-логістичною групою «Міст», вишивальницями та волонтерами. Починаючи з цього року, акція «Народжені у вишиванках» розширила свою географію і пройде також у Канаді, Туреччині, Австралії, Хорватії, Таїланді.

Спільно з Державною прикордонною службою України буде реалізовано 17 травня добову інформаційну кампанію «День вишиванки - День України у світі». На пунктах пропуску та в аеропортах всім, хто в’їжджає та виїжджає, будуть роздані буклети про свято.

Спільно з українськими годинниками «Клейнод» буде здійснено он-лайн проект у Facebook «День вишиванки – час України», мета якого - показати якомога більше включень з різних країн світу, де відзначають свято. Детальніше – тут.

3-31 травня – візуальний проект «Звідки Твоя». Мета: графічно продемонструвати багатство та різноманіття українських вишитих сорочок з різних регіонів держави. Усі використані фрагменти орнаментів відфотографовано з старовинних автентичних сорочок. Спільно з Київським метрополітеном та Міністерством інформаційної політики. Постери для вільного скачування.

Оргкомітет громадської організації та свята «Всесвітній день вишиванки».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2178
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
12.5% (1)
 
Ні, не подобається!
12.5% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (6)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 8
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop