15:58
Четвер, 12 Квітня 2018

19 квітня - презентація результатів дослідження «Медіаспоживання та оцінка суспільно-політичних процесів в Україні мешканцями східних областей»

19 квітня о 12:00 за адресою вул. Ольгинська, 6, ІІ поверх (конференц-зала РПР) Громадська Організація «Детектор медіа» презентує результати дослідження «Медіаспоживання та оцінка суспільно-політичних процесів в Україні мешканцями східних областей».
19 квітня - презентація результатів дослідження «Медіаспоживання та оцінка суспільно-політичних процесів в Україні мешканцями східних областей»

Мова презентації - українська з послідовним англійським перекладом.

Дослідження медіаспоживання та оцінки суспільно-політичних процесів мешканцями Луганської та Донецької областей (підконтрольних уряду України) було проведене в жовтні-листопаді 2017 року і охопило 160 респондентів з 8 населених пунктів. Отримані дані дозволяють більш глибоко зрозуміти інформаційні пріоритети громадян; ставлення до різних джерел інформації та форматів контенту; оцінку реформ та їх висвітлення у медіа тощо.

Дослідження спонукає по-новому поглянути на проблеми медіа в Україні, інформаційних потреб громадян, а також на підходи до комунікації з мешканцями Сходу України, які застосовують уряд та неурядові організації.

Контактна особа- Євгенія Олійник, координаторка проекту (моб.+380509091345)

Дослідження було підготовлено ГО «Детектор медіа» в рамках Проекту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення дослідження стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1915
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop