12:00
Середа, 28 Березня 2018

До 16 квітня – прийом робіт у номінацію «Конструктивна журналістика» конкурсу «Честь професії»

Організатори та Наглядова Рада ІХ конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2018» оголошують про відкриття прийому робіт до спеціальної номінації «Конструктивна журналістика».
До 16 квітня – прийом робіт у номінацію «Конструктивна журналістика» конкурсу «Честь професії»

Цьогорічна спеціальна номінація створена для того, щоб акцентувати увагу на важливості висвітлення теми так званої «конструктивної журналістики» - підходу, орієнтованого на пошук позитивних сторін та новин і на вирішення проблем, що добре впливає на читачів, глядачів, слухачів, суспільство і медіа в цілому.

Ключові критерії оцінювання робіт у спеціальній номінації від Наглядової ради – «Конструктивна журналістика» є наступними:

- мета журналістського матеріалу - висвітлення позитивного досвіду, прикладу, явища;

- обрана тема є суспільно-важливою;

- тема глибоко розроблена і розкрита з професійної точки зору;

- матеріал просуває приклади стійкості, позитиву, взаємодопомоги, загальнолюдських цінностей. 

 

До спеціальної номінації може бути подана та сама робота, що й до однієї з основних номінацій «Честь Професії 2018». Також можна подавати роботу виключно в цю спеціальну номінацію. Кількість робіт одного автора, поданих до спеціальної номінації, не може перевищувати трьох.

Щодо обрання такої тематики спеціальної номінації та її важливості, висловилась  членкиня Наглядової ради конкурсу «Честь професії», голова ГО «Детектор медіа» - Наталія Лигачова: «Конструктивна журналістика - термін, що виник на Заході не так давно для позначення напрямку в медіа, який передбачає означення не лише проблеми, а й шляхів до її вирішення. Не нагнітання емоцій за допомогою "поганих" новин, а надання громадянам інформації про те, що вони можуть зробити для подолання негативних явищ. Така журналістика конче потрібна зараз українцям, адже суцільна критика, відсутність відповідей на запитання "що робити?" підживлюють не лише розчарування у владі, державних інституціях. Тотальний негативізм у медіа зневірює громадян у здатності власними зусиллями змінювати світ на краще. Тож, метою номінації "Конструктивна журналістика" є, перш за все, заохотити журналістів надихати людей бути соціально активними, об'єднувати зусилля та разом творити нову Україну. Девізом такої журналістики може бути: контролюй владу та дій сам.»

 

Подані роботи у номінацію оцінюватиме Наглядова рада конкурсу:

1. Володимир Мостовий, шеф-редактор газети «Дзеркало Тижня»

2. Андрій Куликов, професійний радіо- та телеведучий, перекладач, голова правління ГО «Громадське радіо»

3. Наталія Лигачова, голова ГО «Детектор медіа», шеф-редактор порталу «Детектор медіа», Україна

4. Олексій Мустафін, журналіст і медіаменеджер, екс-продюсер новин «Медіа Групи Україна»

5. Валерій Іванов, президент Академії української преси, професор

6. Діана Дуцик, колишня виконавча директорка громадської організації "Детектор медіа"

7. Олег Хоменок, медіа-тренер, старший радник з питань медіа Internews Network, член Ради директорів GIJN – Глобальної мережі журналістів-розслідувачів

8. Зураб Аласанія, голова правління ПАТ "НСТУ".

 

Нагадуємо, що усі зареєстровані на конкурс роботи, положення про конкурс та новини, а також інші деталі доступні на офіційному сайті конкурсу. Окрім офіційного сайту, стежити за новинами можна на сторінці конкурсу в  Facebook.

Для реєстрації в конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та надати посилання на публікації або на скани друкованих робіт, виклавши їх перед цим на файлообмінники. Якщо за тих чи інших обставин вам це не вдасться, ви можете направити традиційну версію заявки на e-mail: organizator@uapp.org або osergienko22@gmail.com. Контактна особа – Ольга Сергієнко.

Для реєстрації в конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку. Детальну інформацію можна отримати за тел. +380939698533 або написавши на e-mail: project@nam.com.ua. Контактна особа – Наталія Терес.

 

Національний Конкурс професійної журналістики «Честь Професії 2018» підтримують:

- Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (The Swedish International Development Cooperation Agency)

- проект «У-медіа» міжнародної організації «Інтерньюз нетворк», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID),

- Програма розвитку ООН в Україні,

- Проект USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”

- Система компаній «Кока-Кола» в Україні

- Генеральний телевізійний партнер – UA: Перший.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
411
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
7.1% (1)
 
Ні, не подобається!
21.4% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
71.4% (10)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 14
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop