15:48
Понеділок, 4 Грудня 2017

Канал «Україна» - лідер телеперегляду листопада

За підсумками листопада 2017 року, телеканал «Україна» посідає перше місце серед вітчизняних телеканалів одразу за двома аудиторіями: 18–54 (міста 50 тис.+) та 18+ (міста 50 тис.+). Канал утримує лідерські позиції від початку року.
Канал «Україна» - лідер телеперегляду листопада

За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка (shr, %) каналу «Україна» у листопаді становила 10,78%*, рейтинг (rat, %) – 1,51%*. За аудиторією 18+ (50 тис.+): частка – 13,79%**, рейтинг – 2,47%**.

За обома аудиторіями*/** за підсумками листопада першість у своїх слотах отримали: «Зірковий шлях», «Реальна містика», «Агенти справедливості», «Історія одного злочину». Прем’єрні  серії четвертого сезону серіалу «Агенти справедливості» пройшли з такими показниками: аудиторія 18-54 (50 тис.+) середня частка досягла 16,37%*, аудиторія 18+ (50 тис.+) - 18,42%**. В середньому, нові серії бачили майже 3 млн.*** осіб.

Високі показники телеперегляду каналу «Україна» запезпечив показ серіалу «Специ», знятого телеканалом «Україна» спільно з компанією Star Media. Детектив, який виходив у будні з 6 по 22 листопада о 21:00, став найкращим праймовим серіалом осені на українському телебаченні**. Загалом, за розслідуваннями «Спеців» спостерігали 15,5 млн*** глядачів каналу «Україна».

З високими рейтинговими показниками 19 листопада стартував новий соціально резонансний проект «Головна тема» з Оленою Кот. За аудиторією 18+ (50 тис.+). програма стала кращою на вітчизняному телебаченні від початку року. Її рейтинг сягнув 10,56%**, частка – 22,95%**. Прем’єрний випуск, який було присвячено пенсійній реформі, який подивилися понад 5,6 млн. українців***.

Традиційно високим залишається у глядачів інтерес до кінопоказів вихідного дня. Одні з найвищих показників здобула 4-серійна мелодрама «Присягаюсь кохати довіку», виробництва FILM.UA спільно з каналом «Україна». За аудиторією 18-54 (50 тис.+) середня частка - 14,26%*, за аудиторією 18+ (50 тис.+) - 19,20%**.

* Дані розраховані для аудиторій у віці 18-54 вибірка "50 тис. +".
** Дані розраховані для аудиторій у віці старше 18 років вибірка "50 тис. +".
 
***Дані розраховані для аудиторії старше 4 років, вибірка «Вся Україна»

Дані дослідження телевізійної аудиторії належать Індустріального телевізійного комітету (ІТК), надані телеканалом "Україна". Дані надані за показниками rat% і shr%. Детальніше за показниками в глосарії ІТК.

Довідка про телеканал «Україна»

«Україна» — один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками першого півріччя 2017 р. посідає 1 місце в рейтингу загальнонаціональних каналів, з часткою 12,83%, рейтингом 2,27% за аудиторією старше 18 років, вибірка «50 тис.+». Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному Телевізійному Комітету (ІТК ), надані каналом «Україна» за показниками rat%, shr%. Детальніше — в глосарії ІТК: http://tampanel.com.ua/ru/about/pravila-oprilyudnennya-danix/  

Загальне покриття телеканалу «Україна» на червень 2017 р. становить 93,6% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. В ефірі інформаційне, пізнавальне, розважальне, художнє і спортивне мовлення. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів і серіалів. Канал «Україна» входить до ТОВ «Медіа Група Україна» (об'єднує також молодіжний телеканал «НЛО TV», тематичні канали «Футбол 1»/«Футбол 2», тематичний канал Індиго TV, «Регіональну Медіа Групу», сейлз-хаус «Медіапартнерство», компанію «Діджитал Скрінз »(oll.tv), продакшн-компанії «Теле Про», Front Cinema та «Допоможемо ТВ», а також холдинг «Сьогодні Мультімедіа»). Директор «Медіа Групи Україна» — Євген Лященко. http://kanalukraina.tv

Прес-служба телеканалу «Україна»

Прес-служба телеканалу «Україна»
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
833
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop