17:06
Четвер, 23 Листопада 2017

До 26 листопада – реєстрація на міжнародну конференцію «Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики»

30 листопада 2017 року (09:30-17:00) у готелі «Президент Готель», вул. Госпітальна, 12, м. Київ, конференц-зала «Предслава» відбудеться міжнародна конференція «Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики»
До 26 листопада – реєстрація на міжнародну конференцію «Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики»
До 26 листопада – реєстрація на міжнародну конференцію «Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики»

Запрошуються партнери, представники законодавчої гілки влади, українських медіа-експертів, експертів з питань виборчого процесу, представників громадських організацій, медіа-спільноти та журналістів.

Організатори: Офіс Ради Європи в Україні в межах проектів Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» та «Реформа виборчої практики в Україні», а також проекту «Свобода медіа в Україні», що впроваджується в межах cпільної програми Ради Європи та Європейського Союзу  «Партнерство заради належного врядування».  Національними партнерами конференції є Національна рада України з питань телебачення  та радіомовлення, Центральна виборча комісія та Комітет Верховної ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Відповідно до висновків Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, «медіа середовище в цілому характеризується браком незалежності ЗМІ від політичних або корпоративних інтересів, що обмежує незалежність висвітлення подій як на національному, так і на регіональному рівні. Крім цього, обмежений рекламний ринок та низькі професійні стандарти журналістики посилюють практику використання проплачених сюжетів у новинах (так звана «джинса»)».

7 листопада ц.р. Верховна Рада України ухвалила у першому читанні за основу проект Виборчого кодексу № 3112-1. Зазначений проект було зареєстровано ще у 2015 році, а тому положення проекту планується оновити та доопрацювати перед другим читанням. Існуючі пропозиції поправок до проекту кодексу, зокрема, стосуються й питань висвітлення виборів у ЗМІ. Метою конференції є обговорення питань законодавчого регулювання та саморегулювання при висвітленні виборів засобами масової інформації, ролі інтернету та соціальних медіа у передвиборних кампаніях, проблем фейкових новин та забезпечення неупередженого висвітлення виборчого процесу, вільного від зовнішніх втручань.

Зареєструватись для участі в конференції можна, заповнивши реєстраційну форму до 26 листопада 2017. Підтвердження реєстрації буде надіслане на вказану в реєстраційній формі електронну адресу до 27 листопада 2017 р., 15:00. Вартість проїзду до Києва для регіональних учасників не відшкодовується.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
390
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop