17:26
Понеділок, 20 Березня 2017

Містичні таємниці у новому сезоні «Цілком таємно» на каналі 2+2

29 березня о 18:00 на каналі 2+2 стартує новий сезон програми «Цілком таємно», журналісти якої спробують розкрити таємниці найбільш містичних подій, осіб та місць в історії України.
Містичні таємниці у новому сезоні «Цілком таємно» на каналі 2+2
Містичні таємниці у новому сезоні «Цілком таємно» на каналі 2+2

У новому сезоні «Цілком таємно» розслідування загадкових історичних фактів пов’яжуть події сьогодення зі страшними таємницями минулого і можливими наслідками в майбутньому. У програмі 29 березня журналіст «Цілком таємно» Олена Самсонова проведе небезпечне розслідування на території оповитого страшними чутками Тарканівського форту на Рівненщині. Загадковий Тараканівський форт збудований ще у 19 столітті  для захисту Російської імперії. Сьогодні він користується неабиякою популярністю серед туристів, однак місцеві оминають споруду стороною. Подейкують, що вночі з форту лунають жахливі крики, а лабіринтами блукають привиди вбитих солдатів.

Під час Другої світової тут знаходилась таємна лабораторія товариства «Аненербе» в якій, на думку місцевих мешканців, німці проводили на людях експерименти з метою створення надлюдини. Ефект різних отрут, дія високих і низьких температур, больові пороги – ось основні «наукові» програми секретної організації. Дізнатися всю правду про діяльність «Аненербе» саме в цьому форті надзвичайно важко, адже за 20 років досліджень вчені не змогли встановити навіть точної кількості казематів, розташованих у підземеллі.

Які архівні документи з Тараканівського форту віднайшли журналісти «Цілком таємно»? Куди їх вивели таємні підземні ходи? Чим завершився небезпечний спуск до замурованих колодязів нижнього рівню форту? Хто або що перешкоджає дослідникам вивчати покинуту фортецю сьогодні?

Чим закінчиться небезпечне розслідування, дізнавайтесь у програмі «Цілком таємно» у середу, 29 березня, о 18:00 на 2+2.

Прес-служба телеканалу «2+2»
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
443
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop