18:44
Вівторок, 14 Лютого 2017

16 лютого – прес-конференція на тему безкарності за злочини проти журналістів у часи Євромайдану

Тему безкарності за злочини проти журналістів запрошує обговорити Національна спілка журналістів України під час прес-конференції, що відбудеться у четвер, 16 лютого, о 12.00 (Київ, вул. Хрещатик 27-А, конференц-зал НСЖУ).
16 лютого – прес-конференція на тему безкарності за злочини проти журналістів у часи Євромайдану
16 лютого – прес-конференція на тему безкарності за злочини проти журналістів у часи Євромайдану

«Беркутівець… підбіг до мене, почав кричати і бити по ногах. Я спустився навколішки. Після цього в мене вирвали з шиї посвідчення, збили шапку і почали виривати фотоапарат…».

«Кричав: «Ми преса, що ми вам зробили?». А вони: «Ну, то й що», – і продовжували бити…»

«Позашивали голову, розбиту у двох місцях, були поламані пальці. Два тижні я взагалі не міг вийти з дому… До того ж, техніка була вся побита…».

Це слова журналістів, які згадують події Майдану. Події трирічної давнини, коли від рук силовиків постраждали сотні працівників ЗМІ. За цей час жоден працівник силових відомств, причетний до звірячого побиття журналістів, операторів, фотографів – не покараний. Жодна справа не доведена судом до логічного завершення.

Спікерами конференції будуть журналісти, що постраждали під час подій майдану в Києві та в регіонах, юристи, медіа експерти:

-Сергій Томіленко, в.о. голови НСЖУ;

-Віталій Титич, адвокат родин загиблих на Майдані, керівник Адвокатської дорадчої групи;

-Ігор Єфімов, фотокореспондент (побитий працівниками міліції у Черкасах у лютому 2014 року, неналежно проведена прокуратурою справа розвалилася у суді в грудні 2016 року);

-Олександр Заклецький, журналіст-фотокореспондент з Києва, був побитий «Беркутом» 1 грудня 2013 року.

На заході буде представлено результати узагальненого моніторингу НСЖУ про перешкоджання журналістам у листопаді-2013 – лютому-2014 року. Зокрема, вже встановлено додатково 60 нових інцидентів, що сталися у ті часи і не були внесені до попередніх моніторингів різних організацій.

Національна спілка журналістів продовжує оновлювати дані про всіх постраждалих журналістів, починаючи з кінця 2013 року. Кампанію із боротьби з безкарністю підтримують колеги з Міжнародної федерації журналістів.

Охочих взяти участь у конференції НСЖУ просить зареєструватися за адресою: oblik@nsju.org (вказавши  ім'я, прізвище, назву ЗМІ або організації), чи за телефоном: (044) 235-87-66.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
413
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop