12:23
П'ятниця, 20 Січня 2017

16-17 лютого - семінар в Одесі «Як писати про судову реформу»

Академія української преси за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу проведе дводенний тренінг для журналістів в Одесі.
16-17 лютого - семінар в Одесі «Як писати про судову реформу»
16-17 лютого - семінар в Одесі «Як писати про судову реформу»

Мета тренінгів – підвищити якість журналістських матеріалів із висвітлення конфліктів, питань ВПО, адміністративної та судової реформ.

Тренери:

Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президент Академії української преси. Автор і співавтор понад 300 наукових робіт, зокрема 28 монографій, 6 підручників і 15 посібників, 45 брошур.

Маркіян Галабала – заступник Голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат, керуючий Адвокатським бюро Маркіяна Галабали.

Андрій Юричко – медіатренер та журналіст, кандидат філологічних наук, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 

Заявку на семінар заповнити тут.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
329
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop