ПРОЕКТИ
12:50
Неділя, 17 Липня 2016

Ольга Герасим’юк: Подивилася тєлік. Лікуюся

Ольга Герасим’юк: Подивилася тєлік. Лікуюся
Ольга Герасим’юк: Подивилася тєлік. Лікуюся

Канал «Україна» ще недавно стверджував, що робить серіали по типу російських й російською мовою виключно, бо його аудиторія інакше не сприймає. І тут, аткуда ні вазьмісь, він ставить україномовний серіал «Черговий лікар»,  і аудиторія раптом сприймає його так успішно, що вони одразу переходять до зйомок наступних сезонів.

Час подумати, що насправді менеджери всіх каналів досі знали про свою аудиторію взагалі, але поставимо тут поки кому з крапкою. Ну й скажемо похвальні слова на адресу тих, хто, як вони пишуть в прес-релізі, «рискнул»:))) ( я не коментую «риск», прикушу язик). Далі починається звична для нашого кінотелевиробництва оперетта.

Канал «1+1», за його власним визначенням - патріотичний, кидається знімати теж про лікарню. «Центральна лікарня» називається. Виключно російською мовою. Навіть таблички на операційних російською - хоча жодної такої таблички не знайдеш по всій країні в реальних лікарнях...

Анонсується це як прорив в виробництві національного кіно. Хоча ясно - що це на продаж. По змісту - все те саме, лікарня, любов, стосунки - стилістично й по формі - як в російських серіалах, і навіть мобільний оператор не розбавить суцільний запоребриковий текст украінською фразою «абонент поза зоною», як це було, наприклад, в низькопробному  «Не зарекайся» каналу -конкурента «Україна»...

Реальність, створена в «Центральній лікарні», вводить глядача в життя якогось пластмасового абсолютно й виключно російськомовного міста на якійсь планеті, де живуть неживі штамповані герої , ментальні близнюки героїв русскіх серіалів, де навіть випадково не проскакує жодне українське слово. Хоча творці цього продухта кажуть, що це «какой-то украинский городок, хоть там все и написано по-русски»...

Смислообразующа деталь - і на «Плюсах», і на «Україні» грає один і той же «лікар» - актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв, однакового причому лікаря, бо явно грати там нічого й немає часу розфарбовувать типовий ніякий образ в такій знімальній гонці. (Тут треба додати, що натхненний медичною прухою канал зараз знімає ще один серіал - про військовий госпіталь...Неясно, навіщо це самому Ахтему, але душа - загадка...).

І тут на сцені з’являється на білій сівкє-буркє Стар-медіа! І переможно анонсує, що вони починають безпрецедентні зйомки серіалу на практично ніким досі не освоєній нормально темі - про хірургів! Ааааааааа! Це буде знову ж - атнашенія на фонє больницы, любоффф, фаміліі всі усереднені так, що фактично на російському ринку вапросов не буде - єгор котов, алина лукашова... Сюжет  «тот же»- он хирург, она бєрємєнна, он не знал, шо от нєго, и счастлив в другом бракє...

І та сама актриса-врачиха, що й на «Плюсах»... Так туго завертається сюжет так званого національного виробництва - ті самі, в тих же ролях, всі - в одной на всєх лікарні.

І там же глядачі - пацієнти цієі суцільної операційної, де з ними спілкуються як із кактусами. 

Ой, а перед цим на тому ж каналі «Україна» був навесні ще один медичний серіал:))))))

Чесно сказать, ясно, що акторів, що грають одночасно скрізь хірургів і чергових терапевтів, уже потім ніяк не візьмеш на роль нехірургів і не терапевтів... Хіба кота якого потім зіграть ... Але там треба вже буде грать, діти не повірять в тускло, без іскри сказане «Мяу» ( дубльоване на укр)...Вони, правда, й не думають так далеко й сміливо - саме «поперла» робота!!! А коли там ще щось придумають знімать -  невідомо, треба «чесать». Фіг із ним - талантом, професією, кіно. Засиділись же, граючи куці ролічки на побігушках у московських звьозд! Ривок! Впірьод! 

В задачі питається, любі дітки: Чого у нас нема - Кіно? Фантазії? Грошей? Уяви? Розуму? Акторів? Режисерів? ( потрібне підкреслити. Або дописать).

Я ще писала «гідності?» Але викреслила.

На фото - кадр серіалу «Черговий лікар»

Фото: канал «Україна» 

 

Ольга Герасим’юк, Facebook
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1136
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop