Все за темою
Чи сумісні сумлінна журналістика і пропаганда?
483
18 Січня 2019
Олексій Панич
для «Детектора медіа»
Чи може журналіст нічого не пропагувати? Продовження дискусії навколо виданої «Детектором медіа» брошури Ігоря Куляса «Як розпізнати пропаганду в ЗМІ».
Ризики термінологічної зрівняйлівки
386
17 Січня 2019
Ігор Куляс
для «Детектора медіа»
Я проти того, щоби справжню журналістику, зроблену за стандартами, теж називали пропагандою й на підставі цього закликали журналістів ставати «свідомими» пропагандистами.
Про що я мрію в 2019 році?
596
17 Січня 2019
Ніна Кур’ята
для «Детектора медіа»
Це навіть не мрія, а список цілком реальних і досяжних побажань до колег по цеху — до кожного окремо (й до себе теж) і до всього цеху загалом.
Ти не один. Або як захистити професію
2163
09 Січня 2019
Отар Довженко
Нам знову необхідна організація, яка захищатиме право журналістів працювати чесно.
«Коли у країні війна, всі журналісти — воєнні»
1439
27 Грудня 2018
Олена Холоденко
для «Детектора медіа»
Хто на війні гине першим? Що для журналіста є найстрашнішим у гарячих точках? Чим схожі чужі війни? На що воєнкор має табу? Чи варто давати акредитацію на війну всім охочим? Чому Україну «Бог на руках колисає»? Хто такі «віджеї» й чим вони небезпечні для журналістики? Про це та інше воєнні кореспонденти — фотокор Associated Press Єфрем Лукацький та спецкор «1+1» Андрій Цаплієнко — розповіли в інтерв’ю «Детектору медіа» в межах спецпроекту «Журналістика незалежної України: перші 25 років».
Більш-менш незалежна журналістика допомогла Україні відбутися, встояти, – воєнні кореспонденти
0
26 Грудня 2018
Олена Холоденко
Світлана Григоренко
«Найбільше досягнення української журналістики в тому, що ми маємо незалежну державу», – говорить всесвітньо відомий фотокореспондент, Голова представництва українського бюро Інформаційного Агентства Associated Press Єфрем Лукацький.
473
22 Грудня 2018
Олександра Горчинська
Показуйте, а не розказуйте: Гленн Кейтс про те, як формувати новинний бренд
383
20 Грудня 2018
Марія Іванова
для «Детектора медіа»
Як медіа та брендам поєднати професійну подачу новин і формат подачі, здатний утримати увагу користувачів соцмереж? Журналіст, шеф-редактор російськомовного проекту «Радіо Свобода» «Настоящее время» Гленн Кейтс поділився секретами успіху з гостями конференції Social Media Week у Києві.
Приборкання норовливих, або Як привчити українців ходити на українське кіно
1251
14 Грудня 2018
Лілія Зінченко
Чергова спроба розібратися, хто винен у провалах українських стрічок у прокаті – продюсери, дистриб’ютори чи кінотеатри – відбулася на Зимовому кіноринку ОМКФ. Щоправда, цього разу гострої розмови не вийшло, представники кіноіндустрії перейшли від обопільних звинувачень до розмови про те, що українського глядача потрібно виховувати разом.
Головне — ретельно перевіряти. Продовження дискусії про соцмережі як джерела інформації для ЗМІ
635
14 Грудня 2018
Катерина Толокольнікова
Що кажуть редактори-практики та знавці журналістських стандартів про можливість використання соцмереж у роботі журналістів? Спойлер: немає одностайності.
Загалом сторінок: 62 / Загалом записів: 611
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop