Все за темою
Помер представник Нацради в Запорізькій області Володимир Кучугурний
138
19 Березня 2019
«Детектор медіа»
18 березня на 64-му році пішов з життя представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Запорізькій області Володимир Кучугурний.
«Медіа Група Україна» виділила супутникову платформу Xtra TV на нову юридичну особу
248
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Медіахолдинг Ріната Ахметова «Медіа Група Україна» виділив для супутникової платформи Xtra TV нову юридичну особу, для якої отримав ліцензію провайдера програмної послуги за технологією DTH. Рішення про видачу новій компанії ліцензії ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на останньому засіданні 14 березня.
Нацрада перевірить п’ять каналів через День пам’яті героїв Небесної сотні
1349
18 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на останньому засіданні 14 березня призначила позапланові перевірки п’яти телеканалів через недотримання правил мовлення в День пам’яті героїв Небесної сотні 20 лютого.
Робоча групи при Нацраді роз’яснить телеканалам вимоги виборчого законодавства про право на відповідь
0
15 Березня 2019
«Детектор медіа»
Робоча група з нагляду за дотриманням медіа виборчого законодавства при Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення підготує роз’яснення для телеканалів норми закону «Про вибори президента України» про право на спростування недостовірної інформації за скаргою кандидатки у президенти Юлії Тимошенко.
Незалежна асоціація мовників виступає проти нових вимог до мови телеканалів і радіостанцій
284
15 Березня 2019
«Детектор медіа»
Незалежна асоціація телерадіомовників (НАМ) просить Верховну Раду не допустити «дестабілізації законодавства у сфері телебачення і радіомовлення» через встановлення нових вимог до мови телеканалів і радіостанцій, які передбачені законопроектом №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
Нацрада не захотіла призначати перевірки Прямого, 5-го каналу і ZIK за скаргами Юлії Тимошенко
757
14 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
14 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення більшістю голосів не захотіла призначати позапланові перевірки Прямого, 5-го каналу і ZIK за скаргами кандидатки в президенти Юлії Тимошенко та її уповноважений представник у ЦВК Сергій Власенко.
Нацрада розбудувала загальнонаціональну мережу «Українського радіо» та розширила покриття «Променя» і «Культури» – Юрій Артеменко
0
14 Березня 2019
«Детектор медіа»
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення презентувала звіт за 2018 рік у Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики.
Нацрада більшістю голосів не захотіла оголошувати конкурс на частоти для «Променя»
0
14 Березня 2019
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
14 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення більшістю голосів не підтримала пропозицію члена Нацради Олега Черниша оголосити форматний конкурс на 14 ФМ-частот в обласних центрах для розбудови мережі суспільного радіо «Промінь».
Загалом сторінок: 482 / Загалом записів: 4814
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop