Все за темою
Україна закликала ООН засудити утримання Сущенка в РФ та посилити тиск для визволення політв'язнів
181
19 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
З відповідною заявою виступив у п'ятницю на засіданні Четвертого комітету ГА ООН у Нью-Йорку перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко.
Сенцов
166
18 Жовтня 2018
Tanya Adams
Петр и Мазепа
Это текст о Сенцове. И сейчас он необходим.
Ахтем Сеітаблаєв стане співрежисером екранізації п'єси Сенцова «Номери»
811
16 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Український режисер кримськотатарського походження Ахтем Сеітаблаєв буде разом із ув'язненим в російській колонії режисером Олегом Сенцовим екранізувати його п'єсу «Номери».
У Сенцова немає оптимізму щодо свого майбутнього – сестра
226
16 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Сестра українського режисера Олега Сенцова Наталя Каплан повідомила журналістам, що стан здоров'я її брата після виходу з голодування важкий
Відвідувачі книжкового ярмарку у Франкфурті-на-Майні влаштували мовчазну акцію «Save Oleg Sentsov» біля російського стенду
324
13 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Активісти вишикувалися навколо російського стенда із табличками «Save Oleg Sentsov» одразу після закінчення читань оповідань Олега Сенцова на українському стенді.
СБУ продовжує слідство через висловлювання Мураєва про Сенцова
328
12 Жовтня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Служба безпеки України здійснює досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях через висловлювання народним депутатом, власником каналу NewsOne Євгеном Мураєвим в ефірі «112 Україна» про політв’язня Олега Сенцова
ГПУ склала повідомлення про підозру причетним до позбавлення волі Сенцова, Кольченка та інших українців
240
11 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
10 жовтня Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру стосовно так званого «прокурора Республіки Крим» Наталі Поклонської та заступника голови Київського районного суду Сімферополя АРК Дениса Діденка
Російський омбудсмен заявила, що Сенцов «виглядає здоровим і не скаржиться»
233
10 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що український режисер Олег Сенцов, ув'язнений в російській колонії, після припинення голодування регулярно їсть під наглядом медиків.
Посольство США в Україні закликало Росію негайно звільнити Сенцова та всіх українських політв'язнів
270
09 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Раніше Посольство США в Україні вже висловлювало підтримку Олегу Сенцову та іншим українським політв'язням, публікуючи під хештегом #Беззаконня30історій історії українців, які були засуджені в Росії за безпідставними обвинуваченнями.
Сенцов увійшов до короткого списку претендентів на премію Сахарова
310
09 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Фіналістами премії Сахарова 2018 року стали український режисер Олег Сенцов, ув'язенний в російській колонії, 11 неурядових організацій, які рятують мігрантів у Середземному морі, та лідер протестного руху у Марокко Насер Зефзафі.
Загалом сторінок: 92 / Загалом записів: 911
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop