Все за темою
У Давосі саудівські чиновники проігнорували панель, де говорили про вбивство Хашоггі – Reuters
240
24 Січня 2019
«Детектор медіа»
У Давосі (Швейцарія) під час однієї з панелей Всесвітнього економічного форуму обговорювали вбивство саудівського журналіста Джамаля Хашоггі. Представники влади Саудівської Аравії не були присутні
В Україну не впустили чотирьох учасників конференції журналістів-розслідувачів
1066
07 Грудня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
6 грудня на територію України прикордонники не впустили чотирьох учасників X всеукраїнської конференції журналістів-розслідувачів, яка щороку проводиться Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП)
7 грудня у Києві стартує X всеукраїнська конференції журналістів-розслідувачів
437
06 Грудня 2018
«Детектор медіа»
З 7 по 9 грудня у Києві Інститут розвитку регіональної преси проведе щорічну всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів. У конференції візьмуть участь медійники з України та ще 17 країн світу
723
05 Грудня 2018
19 грудня у Києві відбудеться Форум від Комісії з журналістської етики для журналістів та журналісток «Професія – журналіст. Нові акценти 2019 року».
«Звідки ж виросте новий Різун?» Яка журналістська освіта потрібна Україні
2056
09 Листопада 2018
Катерина Толокольнікова
Що освітяни, медійники, студенти, випускники й дослідники думають про якість, проблеми та переспективи підготовки журналістів в українських вишах. Підсумки конференції, організованої ГО «Детектор медіа».
У кожній четвертій редакції майже немає працівників із журналістською освітою – дослідження ГО «Детектор медіа»
540
08 Листопада 2018
Світлана Чернецька
«Детектор медіа»
У 23% регіональних редакцій майже немає працівників, які б здобули журналістську освіту. Такими є результати дослідження «Журналістська освіта в Україні: чи працює система», проведеного дослідницькою групою ГО «Детектор медіа» за фінансової підтримки Danida.
До 10 листопада – реєстрація на Х Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів
943
08 Листопада 2018
«Детектор медіа»
7-9 грудня ГО «ІРРП» проведе Х Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів, яка буде присвячена тематиці виборів, виборчого законодавства, можливостям і ризикам у роботі журналістів під час виборів.
1574
05 Листопада 2018
«Детектор медіа»
7 листопада ГО «Детектор медіа» проведе загальноукраїнську конференцію: «Журналістська освіта та професія журналіста в Україні: як знайти точки дотику?».
371
22 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
24 жовтня відбудеться тематична конференція «Stop fakes: як дезінформація впливає на українців», яка збере переможців і кращих блогерів України у бізнес-центрі IQ. Участь у заході візьмуть блогери зі списку ТОП-100, Народний вибір, провідні журналісти України, а також преса і медіа-експерти.
Як серіали стали новим кіно та чи виграє від цього телебачення
845
28 Вересня 2018
Лілія Зінченко
Багатомільйонні бюджети, епічні зйомки, зіркові команди. Сучасні серіали перестали поступатися якістю та гостросюжетністю художньому кіно. З кіно- в серіальне виробництво переходить все більша кількість зіркових режисерів і продюсерів. Серіали перестали мати приставку «теле», бо тепер їх знімають і транслюють не тільки мовники.
Загалом сторінок: 15 / Загалом записів: 150
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop