Все за темою
У Незалежній медійній раді змінилися два члени
226
17 Січня 2019
«Детектор медіа»
У січні змінився склад Незалежної медійної ради (НМР) – саморегуляторного органу медійників.
«112 Україна» транслював вислови Рабіновича та Герман, що розпалювали ворожнечу – Незалежна медійна рада
390
27 Грудня 2018
«Детектор медіа»
Незалежна медійна рада (НМР) дійшла висновку, що телеканал «112 Україна» у вересні та жовтні 2018 року транслював вислови народного депутата Вадима Рабіновича та екс-народної депутатки Ганни Герман, які розпалювали ворожнечу.
Незалежна медійна рада знайшла мову ворожнечі і виправдання агресора на NewsOne
1771
10 Грудня 2018
«Детектор медіа»
Незалежна медійна рада дійшла висновку, що низка передач в ефірі телеканалу NewsOne протягом серпня — жовтня 2018 року транслювала мову ворожнечі та вислови, що виправдовували державу-агресора, а також порушувала журналістські стандарти.
Гумор не є виправданням для експлуатації національним телеканалом мови ворожнечі
1442
07 Грудня 2018
Антоніна Черевко
Окрема думка члена Незалежної медійної ради Антоніни Черевко у справі щодо окремих скетчів у рамках передачі «Ліга сміху» на телеканалі «1+1», підтримана головою Незалежної медійної ради Наталією Лигачовою та членом Незалежної медійної ради Галиною Петренко.
469
07 Грудня 2018
Ігор Розкладай
Окрема думка секретаря Незалежної медійної ради Ігоря Розкладая у справі щодо окремих скетчів у рамках передачі «Ліга сміху» на телеканалі «1+1», підтримана головою Незалежної медійної ради Наталією Лигачовою та членом Незалежної медійної ради Галиною Петренко.
Скетчі «Ліги сміху» про кенійців, співачку Netta та історію України не розпалюють мови ворожнечі  — Незалежна медійна рада
690
07 Грудня 2018
«Детектор медіа»
На думку Незалежної медійної ради, скетчі про кенійців, співачку Netta і щодо української історії, що транслювалися в «Лізі сміху» 28 вересня 2018 року, не розпалюють мови ворожнечі, але медіа мають пам’ятати про свою соціальну відповідальність при створенні гумористичного контенту.
Матеріал «Страни.ua» про надання Томосу створює ризик розпалювання релігійної ворожнечі – Незалежна медійна рада
372
25 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
На думку Незалежної медійної ради, при підготовці статті інтернет-видання «Страна.ua» «“Под громкие аплодисменты не дали Томос. Что означают решения Константинополя по Украине”» були порушені стандарти журналістики, а матеріал може провокувати релігійну ворожнечу між вірянами УПЦ МП та УПЦ КП і УАПЦ. Відповідний висновок НМР оприлюднила 25 жовтня
Загалом сторінок: 12 / Загалом записів: 115
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop