Все за темою
У Франції російським RT і Sputnik відмовили в акредитації для висвітлення виборів до Європарламенту
530
16 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Партія президента Франції «Вперед, Республіко!» заявила, що не надасть акредитації журналістам російських державних засобів інформації RT і Sputnik для висвітлення травневих виборів до Європарламенту.
0
13 Лютого 2019
«Детектор медіа»
27-28 лютого 2019 року Internews Ukraine запрошує редакторів регіональних ЗМІ на безкоштовний семінар про журналістські стандарти в умовах війни і дії редакцій під час локальних збройних зіткнень.
Пророцтва справджуються. Уривок із книги «Війна за реальність: Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот»
547
13 Лютого 2019
Дмитро Кулеба
для «Детектора медіа»
Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книжку про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні, яку випустило видавництво «Книголав». «Детектор медіа» публікує уривок з книги, люб’язно наданий видавцями.
Дипломат Дмитро Кулеба написав книжку про інформаційну безпеку та критичне мислення
297
12 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба написав книжку про поведінку в інформаційному просторі та роботу з комунікаціями в Україні.
Посольство України вимагає від британського The Times виправити слова про «громадянську війну»
0
08 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Посольство України у Великій Британії обурене словами редактора The Times про «громадянську війну». Відомство нагадує, що Україна має справу з військовою агресією Російської Федерації.
Янгол із «сірої зони» в «Маршрутах долі»
480
08 Лютого 2019
Андрій Кокотюха
для «Детектора медіа»
«А там правильні акценти?» — запитала дружина, щойно дізналася сюжет нового серіалу «Маршрути долі», який стартував 23 січня в ефірі «1+1».
Обережно, не травмувати!
389
08 Лютого 2019
Інна Долженкова
для «Детектора медіа»
Сценаристи серіалу «Маршрути долі» на «1+1» поставили за мету дати своєму глядачеві надію на те, що їхнє життя якось налагодиться, переставши нагадувати страхітливий сон.
Комітет свободи слова не знайшов підстав позбавляти акредитації журналіста «1+1» Колтунова
329
06 Лютого 2019
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики 6 лютого 2019 року на черговому засіданні розглянув питання про звернення народного депутата України Олега Барни щодо позбавлення акредитації при Верховній Раді журналіста програми «Гроші» каналу «1+1» Ігоря Колтунова та Сергія Савінцева з інформаційної агенції «Кий-інфо» та ASPI.
РосЗМІ поширюють фейки про нібито обстріли Золотого-5 українськими військами - штаб ООС
543
03 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Російські засоби масової інформації поширюють недостовірні дані про нібито зафіксовані порушення режиму припинення вогню з боку підрозділів Збройних сил України.
Навесні Росія запустить телеканал про війну
0
30 Січня 2019
«Детектор медіа»
Новий пропагандистський телеканал створюють до 75-ї річниці перемоги Радянського Союзу над Німеччиною в Другій світовій війні.
Загалом сторінок: 403 / Загалом записів: 4026
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop