Все за темою
У Німеччині активісти провели пікет на підтримку Сенцова біля замку, де зустрічалися Меркель та Путін
362
19 Серпня 2018
«Детектор медіа»
18 серпня біля замку Мезерберґ під Берліном, де ввечері зустрічалися лідери Німеччини і Росії, відбувся пікет із закликами до РФ звільнити українського режисера Олега Сенцова, який голодує в російській колонії понад три місяці.
У Москві провели щомісячну акцію на підтримку Сенцова та інших українських політв'язнів
215
19 Серпня 2018
«Детектор медіа»
18 серпня у столиці РФ на вул. Тверській активісти провели щомісячну акцію на підтримку українських політв'язнів «Стратегія-18».
Фракція «зелених» в Бундестазі закликала Меркель виступити під час зустрічі з Путіним за звільнення Сенцова
226
18 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Голова фракції партії «Союз-90» / «зелені» в Бундестазі Катрін Герінг-Еккардт закликала канцлера ФРН Ангелу Меркель під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним виступити за звільнення українського режисера Олега Сенцова з російської колонії.
Сенцов втрачає надію та попросив більше не казати йому, що свобода наближається - Каплан
264
18 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Український режисер Олег Сенцов, який 97-й день голодує в російській колонії, «більше не вірить» у те, що звільнення наближається, заявляє його двоюрідна сестра Наталія Каплан.
На 100-й день голодування Сенцова PEN Ukraine проведе акцію біля посольства РФ у Києві
244
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Неурядова організація PEN Ukraine спільно з громадською організацією «Центр громадянських свобод» (Center for Civil Liberties) 21 серпня проведе в Києві під посольством РФ акцію на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який понад три місяці голодує в російській колонії.
Посольство США в Україні підтримало заяву експертів ООН щодо звільнення Сенцова
192
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
15 серпня експерти ООН зробили офіційну заяву, у які закликали російську владу негайно звільнити утримуваного в колонії РФ українського режисера Олега Сенцова, який понад три місяці голодує з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів у Росії.
У Чорноморську на музичному фестивалі закликали звільнити Сенцова
232
17 Серпня 2018
«Детектор медіа»
16 серпня у Чорноморську на Koktebel Jazz Festival українська група Dakh Daughters під час виступу закликала звільнити утримуваного в колонії РФ українського режисера Олега Сенцова.
Порошенко у розмові з Меркель заявив про необхідність у негайному звільненні Сенцова
126
16 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель та наголосив на необхідності негайного звільнення українського політв’язні Олега Сенцова, асудженого до 20 років колонії в РФ
Каплан: Сенцов не проситиме помилування в Путіна
210
16 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Наталя Каплан, сестра утримуваного в РФ українця Олега Сенцова повідомила, що її брат не проситиме помилування в президента РФ Володимира Путіна
Експерти ООН закликають російську владу до негайного звільнення Олега Сенцова
264
15 Серпня 2018
«Детектор медіа»
15 серпня експерти ООН зробили офіційну заяву, у які закликали російську владу негайно та звільнити утримуваного в РФ українського режисера Олега Сенцова
Загалом сторінок: 183 / Загалом записів: 1822
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop