Все за темою
«Донбас» Сергія Лозниці покажуть на кінофестивалі в Торонто
196
15 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Український режисер Сергій Лозниця також візьме участь у дискусії, присвяченій Олегу Сенцову, яка відбудеться в рамках фестивалю.
Як збільшити довіру до українських ЗМІ серед жителів Донбасу?
475
09 Серпня 2018
Олексій Мацука
Радіо Свобода
Одним із факторів успішної реінтеграції непідконтрольних територій Донбасу є повернення їхніх жителів до українського медіапростору та відбудова довіри до українських медіа. Соціологічні дослідження показують, що навіть на підконтрольній території відчувається криза довіри до українського телебачення як достовірного джерела інформації про події на непідконтрольній території.
За захист журналістів — до суду. Моніторинг Комітету свободи слова за перше півріччя 2018-го
1227
09 Серпня 2018
Світлана Остапа
Парламентський Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики зосередився на законодавчій протидії фейкам. Водночас він не домігся ухвалення законів про аудіовізуальні медіасервіси, про зовнішню рекламу, змін щодо роздержавлення преси і вкотре не виконав власного плану роботи. Комітету довелося стати майданчиком для примирення народних депутатів і керівництва суспільного мовника, представників телеканалів і членів Нацради з питань телебачення і радіомовлення. А голова Комітету наразилася на судовий позов за захист прав журналістів.
На UATV стартує цикл сюжетів про російську агресію в Грузії «П’ять днів війни»
197
07 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Цикл сюжетів «П’ять днів війни» виходитиме на телеканалі UATV з 8 по 12 серпня у випусках новин російською і англійською мовами.
Колишній прес-офіцер Влад Якушев написав книгу для тих, хто боїться читати про війну
3027
07 Серпня 2018
Мар'яна Олійник
«Детектор медіа»
Книга «Карателі» незабаром вийде друком у київському видавництві «ДІПА».
Комітет свободи слова закликав забезпечити незалежне міжнародне розслідування вбивства журналіста Орхана Джемаля
134
07 Серпня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики ВР звернувся до міжнародних організацій у зв’язку зі вбивством журналіста Орхана Джемаля, закликавши їх взяти ситуацію під особливий контроль та забезпечити незалежне міжнародне розслідування цього кричущого злочину.
Регламентний комітет пропонує вилучати у журналістів відео, зняте в Раді, з депутатами, які не давали згоди на зйомку
265
01 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Регламентний комітет ВР пропонує вилучати у журналістів відеозаписи, зроблені в стінах парламенту, якщо присутні на них депутати особисто не давали дозволу на таку зйомку або виступили проти неї.
На UATV стартував цикл сюжетів про українських підприємців, які втілили свої ідеї за підтримки Європи
286
30 Липня 2018
«Детектор медіа»
30 липня на телеканалі іномовлення України UATV стартує цикл сюжетів про історії українських підприємців, які за підтримки Європи змогли реалізувати найсміливіші бізнес-ідеї, – «Шлях до Європи. Шлях успіху».
Голова комітету ВР з питань свободи слова звернеться до правоохоронців через стеження
337
30 Липня 2018
«Детектор медіа»
Голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар має намір особисто звернутися до правоохоронних органів через стеження.
На вакансію члена Нацради претендують 12 кандидатів
612
27 Липня 2018
«Детектор медіа»
26 липня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики завершив прийом заявок на конкурс на вакантну посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Загалом сторінок: 158 / Загалом записів: 1571
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop