Все за темою
Сергей Лозница высказался против дублирования его фильма «Донбасс» на украинском языке  (ДОПОЛНЕНО)
4407
19 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Кинокритик Юрий Володарский сообщил, что фильм режиссера Сергея Лозницы «Донбасс» выйдет в украинский прокат только с украинской озвучкой. В ответ на это режиссер картины высказался против дубляжа. А чуть позже продюсер и дистрибьютор фильма Денис Иванов опроверг информацию о широком прокате на украинском языке.
Чому українські канали показують оце? Дискусія аналітиків і програмних директорів на Kyiv Media Week
505
19 Вересня 2018
Мар'яна Закусило
Які реалії життя та побажання українців і світові тенденції формують програмну політику українських телеканалів? На підставі чого ICTV, «Україна» і «2+2» формують свої сітки мовлення? Про це йшлося на панельній дискусії «Вішліст українських мовників», що відбулася 17 вересня на міжнародному медіафорумі Kyiv Media Week.
«ВКонтакте» знову ввійшов у топ-10 найпопулярніших в українців сайтів – дослідження
0
12 Вересня 2018
Media Sapiens
Зменшення охоплень сайту Sinoptik.ua допомогло соціальній мережі «ВКонтакте» повернутися в першу десятку сайтів, які користуються найбільшою популярністю в desktop-користувачів.
На Донбасі система блокування мовлення глушить роспропаганду в 180 населених пунктах – Геращенко
599
10 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Система блокування пропагандистського мовлення «Серпанок» покриває 180 населених пунктів поблизу лінії розмежування на Донбасі
BBC виправила термін «українська криза» на «український конфлікт» в новинах про Донбас
454
07 Вересня 2018
«Детектор медіа»
У МЗС України повідомила, що британська компанія BBC змінила вираз «українська криза» у своїх новинах стосовно конфлікту на Донбасі після скарги
Дослідження: 56 % українців вважають, що можуть відрізнити замовні матеріали в ЗМІ
1680
06 Вересня 2018
Володимир Малинка
Згідно з даними нового соціологічного дослідження, більше людей почали довіряти українським медіа, хоча і не задоволені тим, як вони подають новини.
Комітет свободи слова пропонує проект про встановлення окремих тарифів для української преси на Донбасі ухвалити як невідкладний
160
06 Вересня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Метою законопроекту є протидія ворожій пропаганді за рахунок підвищення рівня доступності населення до інформаційного простору України, що формується вітчизняними періодичними друкованими виданнями.
48 % українців не знають власників національних ЗМІ — опитування
0
05 Вересня 2018
Media Sapiens
Порівняно з минулим роком ця цифра зменшилася на 6 %. Тоді 54 % респондентів сказали, що не знають власників загальнонаціональних медіа.
Вперше за три роки зросла довіра до українських медіа — опитування USAID-Internews
0
05 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Довіра до регіональних телеканалів та інтернет-ЗМІ зросла по 10 %, а довіра до всеукраїнських телеканалів та інтернет-ЗМІ збільшилася, відповідно, на 7 і 10 %.
140
05 Вересня 2018
«Детектор медіа»
6 вересня о 15:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» у Києві відбудеться круглий стіл на тему: «Державна інформаційна політика в умовах російської агресії: регіональний аспект».
Загалом сторінок: 74 / Загалом записів: 737
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop