Все за темою
Дике поле інтернету
765
19 Жовтня 2018
Галина Петренко
П’ять запитань про те, як інтернет-провайдерам легально заробити на телебаченні.
Андрій Партика: Нас пресують і рекламодавці, й телеканали
2712
12 Жовтня 2018
Галина Петренко
На що впливає оцінка обсягів рекламного ринку від Всеукраїнської рекламної коаліції та що стало каменем спотикання для експертів при підрахунку інтернет-реклами.
Валерий Вареница, «Плюсы»: Все так быстро приспосабливаются, что никто никуда не денется
4387
05 Жовтня 2018
Галина Петренко
Коммерческий директор сейлз-хауса «Плюсы» — о (не)потерях от отключения аналога, государстве-рекламодателе, прайсах для политиков и планах на оценку интернет-рекламы в ВРК.
Види шахрайства в programmatic та як із ними боротися
402
04 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Розказуємо детально про fraud
Андрій Партика заявив про вихід з наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції
295
03 Жовтня 2018
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
Його в наглядовій раді може замінити Валерій Варениця.
Чи очікувати законів про досудове блокування та боротьбу з фейками напередодні виборів?
236
03 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Чи варто очікувати від Верховної Ради найближчим часом розгляду законодавчих ініціатив про можливе досудове блокування сайтів та ухвалення закону про боротьбу з фейками в інтернеті напередодні виборів? Ці питання обговорювали учасники однієї з панельних дискусій на 9-му Форумі з управління інтернетом IGF-UA, що відбувся 28 вересня.
Шість порад iProspect Ukraine, як поєднувати digital і телевізійну рекламу
1060
01 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Рекламний ринок в Україні повторює ті ж тренди, які були на світовому ринку, із затримкою в кілька років. Менеджерка з розвитку бізнесу агентства iProspect Ukraine (холдинг Dentsu Aegis Network Ukraine) Євгенія Глізер розповіла «Детектору медіа», як digital-реклама займає все більше місця в Україні, та дала кілька порад того, що треба враховувати, плануючи рекламну кампанію.
Вступ до programmatic для «чайників»: як це працює, основні терміни та міфи
575
25 Вересня 2018
Тетяна Гордієнко
Перевірити в Google значення слова «programmatic» — це справа кількох кліків. Втім, більшість запропонованих визначень розраховані на хоч трохи підковану аудиторію, а читачеві, який розбирається в цій темі з нуля, зорієнтуватися в них буде складніше. Тому для повних «чайників», які хочуть знатися на нових інструментах на рекламному ринку, «Детектор медіа» вибрав найцікавіше з лекції про programmatic від організації IAB Ukraine, що ставить за мету розвиток інтерактивної реклами в Україні.
У Луганську блокують щонайменше півсотні українських сайтів — дослідження
387
20 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Луганські інтернет-провайдери блокують доступ користувачів до щонайменше 56 українських новинних сайтів. Водночас у Донецьку доказів цілеспрямованого блокувань сайтів дослідники не знайшли.
344
19 Вересня 2018
27 вересня відбудеться Youth IGF-UA для старшокласників та студентів для обговорення участі молоді в процесах управління Інтернетом, а 28 вересня – пройде 9-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Загалом сторінок: 542 / Загалом записів: 5419
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop