Все за темою
Україна інформує ЄСПЛ про кожен крок РФ у справі Сущенка – Мін’юст
167
19 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Міністерство юстиції стежить за справою українського журналіста Романа Сущенка і про кожен крок Росії інформує Європейський суд з прав людини.
У Москві під офіс «Новой газеты» підкинули поховальний вінок та голову барана
206
19 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
17 жовтня до будівлі, де розташована редакція «Новой газеты» у Москві, невідомі підкинули похоронний вінок з погрозами на адресу одного з журналістів редакції. 18 жовтня на тому ж місці була знайдена корзина з відрізаною головою барана та погрозами на адресу всієї редакції. Поліція проводить слідчі дії
Куди етапували Сущенка, поки що невідомо – захисник
100
18 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
У процесі етапування з СІЗО «Лефортово» український журналіст Роман Сущенко був поміщений у збірний пункт російської в'язниці «Матросская тишина». Подальший його маршрут невідомий.
Twitter опублікувала базу з майже 4 тисяч акаунтів російських «тролів»
0
18 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Соцмережа Twitter оприлюднила базу з чотирьох тисяч акаунтів, які могли бути причетними до інформаційних операцій з 2016 року й повний архів їхнього контенту.
Із заборонних заходів українці більше лояльні до мовних квот, інші заходи більшість громадян не підтримує – опитування КМІСу
164
17 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
«Детектор медіа»
49.6 % опитаних українців вважають, що заборона російських телеканалів в Україні є помилкою й призводить лише до обмеження прав громадян. Третина опитаних вважає це необхідним кроком для захисту держави
Російська поліція купує системи для моніторингу соціальних мереж і месенджерів
0
17 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
У різних областях РФ поліція проводить тендери на закупівлю систем моніторингу соціальних мереж. Вони зберігають архіви дописів і зможуть викрити авторів телеграм-каналів.
Копіпаст російської пропаганди в українських новинах
0
17 Жовтня 2018
Олена Чуранова
Пропаганда чи «альтернативна точка зору», зрада чи звичайний копіпаст? Кому можна довіряти в умовах інформаційної війни? Як зрозуміти, журналістика це чи дезінформація? Експерти ІМІ проаналізували й порівняли новинні стрічки російських та українських сайтів, щоби побачити, хто в кого списує.
За чотири роки Росія здійснила близько 6 тисяч кібернападів на Україну - Клімкін
823
16 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, 6 тисяч випадків – це тільки масштабні кібернапади, про які відомо урядові.
Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії через зникнення журналіста Хашоггі
155
16 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Державний секретар США Майк Помпео прибув до Саудівської Аравії, де матиме переговори з королем у справі саудівського журналіста Джемаля Хашоггі, який зник у саудівському консульстві в Стамбулі
У Міноборони Нідерландів заявили, що країна перебуває в стані кібервійни з Росією
378
15 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Нідерландам треба позбутися наївності у питанні кібербезпеки, вважає міністерка оборони Анк Бейлевельд.
Загалом сторінок: 1117 / Загалом записів: 11161
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop