Все за темою
Гроші за лінки та фільтри для контенту: Європейський парламент схвалив нову Директиву про авторське право
0
14 Вересня 2018
Media Sapiens
Європейський парламент проголосував за контраверсійну Директиву про авторське право, згідно якої інтернет-платформи повинні будуть більш жорстко контролювати контент.
ЄС вимагає звільнення Романа Сущенка та інших політв’язнів
128
14 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Європейський Союз засуджує вирок, винесений Верховним судом Росії журналісту Роману Сущенку, та вимагає негайного його звільнення, а також звільнення усіх інших українських політичних в'язнів.
«Конституційне НАТО» для другого терміну Порошенка: плюси та мінуси
818
27 Серпня 2018
Олександр Михельсон
«Детектор медіа»
Запропоновані Порошенком конституційні зміни де-факто перетворюються на питання вотуму довіри до нього всіх українців, як не на референдумі, то на березневих виборах. Така «приватизація» гасла на вступ до НАТО і ЄС може зіграти злий жарт не так із «приватизаторами», як із самим гаслами.
Євросоюз очікує від Росії надання Сенцову необхідного лікування і звільнення всіх незаконно затриманих українців
145
10 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Євросоюз занепокоєний станом здоров’я Олега Сенцова і очікує, що РФ надасть йому необхідне лікування.
ЄС готує законопроект про видалення терористичного контенту онлайн
0
10 Серпня 2018
Media Sapiens
Єврокомісар з безпеки Джуліан Кінг (Julian King) заявив, що ЄС представить законопроект, який зобов'язуватиме інтернет-компанії оперативно знаходити і видаляти екстремістські публікації.
Android може стати платним через вимоги ЄС
0
19 Липня 2018
Media Sapiens
Генеральний директор Google Inc. Сундар Пічаї написав блог, у якому наголосив, що вимога від ЄС роз’єднати пошукові додатки та Chrome із Android може загрожувати безкоштовній бізнес-моделі операційної системи.
Депутатка Європарламенту закликала Могеріні вплинути на бойовиків та Росію для звільнення Асєєва
293
13 Липня 2018
«Детектор медіа»
Депутатка Європейського парламенту від Великобританії Джулі Ворд звернулася до верховного представника Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Федеріки Могеріні з листом, у якому просить використати всі засоби, щоб «спонукати сепаратистів негайно і беззастережно звільнити» утримуваного в Донецьку українського журналіста і блогера Станіслава Асєєва.
Верховна Рада закликала Євросоюз вимагати від РФ негайного та безумовного звільнення українських політв'язнів
226
05 Липня 2018
«Детектор медіа»
Верховна Рада України ухвалила постанову №8551, в якій звернулася до інституцій Євросоюзу щодо поглиблення співробітництва між Україною та ЄС, посилення тиску на Росію і звільнення українських політв’язнів Кремля
Україні нагадали про обіцянку скасувати е-декларації для антикорупційних активістів
222
27 Червня 2018
«Детектор медіа»
Високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні висловила переконання, що вимоги щодо електронного декларування статків для громадських активістів «будуть терміново скасовані».
Нова директива ЄС може заборонити інтернет-меми
0
20 Червня 2018
Media Sapiens
20 червня у ЄС розглянуть новий законопроект, згідно якого великі онлайн-платформи повинні перевіряти перед публікацією медіаконтент на порушення авторського права. Такі нововведення вплинуть на творців мемів, реміксів та онлайн-стримерів.
Загалом сторінок: 6 / Загалом записів: 56
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop