Все за темою
Александр Бевз, НБУ: Банки могут помочь Нацсовету идентифицировать реальных собственников СМИ
783
12 Грудня 2018
Галина Петренко
Директор департамента лицензирования Национального банка — о том, чему медийный регулятор может научиться у регулятора банковского, а крупнейшие собственники СМИ — у самих себя.
Канал «Наше любимое кино» отримав попередження Нацради через фільми з забороненими акторами
366
10 Грудня 2018
«Детектор медіа»
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення попросила ТОВ «СонаР» проінформувати правовласника телеканалу про факти порушення в їхньому контенті українського законодавства та припинити поширення фільмів за участю осіб, діяльність яких загрожує інформаційній безпеці України.
Незалежна медійна рада знайшла мову ворожнечі і виправдання агресора на NewsOne
1114
10 Грудня 2018
«Детектор медіа»
Незалежна медійна рада дійшла висновку, що низка передач в ефірі телеканалу NewsOne протягом серпня — жовтня 2018 року транслювала мову ворожнечі та вислови, що виправдовували державу-агресора, а також порушувала журналістські стандарти.
Український «Етно канал» отримав іспанську авторизацію та легалізувався в Нацраді
441
07 Грудня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
6 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила ретранслювати на території України український музичний «Етно канал», який отримав авторизацію Іспанії.
NewsOne і «ПравдаТУТ Київ» отримали попередження за день пам’яті
240
07 Грудня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
6 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження телеканалам NewsOne і «ПравдаТУТ Київ» за недотримання правил мовлення в день пам’яті 5 вересня.
Нацрада не дозволила проліцензуватися новому каналу Мураєва та покарала його за самовільний запуск
2456
07 Грудня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
6 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила попередження ТОВ «Наша Прага» за самовільне переформатування жіночого телеканалу «Максі-ТВ» на інформаційний телеканал «Наш». Також Нацрада відмовила в переоформленні ліцензії компанії, яка б узаконила переформатування каналу. Компанія оскаржуватиме рішення Нацради в суді.
Нацрада виставляє чотири ФМ-частоти в Києві на форматні конкурси
271
07 Грудня 2018
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
Два конкурси проводяться під суспільні радіо «Промінь» і «Культура», один – ймовірно, під «Прямий ФМ», один – під джазово-класичну радіостанцію.
Медіабізнесмени, представники індустрії та громадськості: хто увійшов до Громадської ради Нацради
741
06 Грудня 2018
«Детектор медіа»
6 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення обрала новий склад свого дорадчого органу – Громадської ради. Із 35 претендентів Нацрада обрала 15 членів, які працюватимуть у Громадській раді протягом наступних двох років.
Комітет свободи слова відхилив частину кандидатів на вакантну посаду до Нацради
433
05 Грудня 2018
Світлана Остапа
«Детектор медіа»
Комітет розглянув питання про завершення розгляду питання щодо конкурсного відбору кандидатів на вакантну посаду члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
Загалом сторінок: 481 / Загалом записів: 4810
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop