Все за темою
27 вересня - фінальна дискусія про свободу слова в Україні в PinchukArtCentre
377
25 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Протягом вересня в рамках публічної програми до виставки «І знову демократія?» в PinchukArtCentre відбулася серія заходів, присвячених обговоренню ситуації зі свободою слова в Україні. Аби підсумувати усе сказане протягом місяця, відбудеться фінальна дискусію про стратегії виживання незалежних медіа та ситуацію зі свободою слова в Україні.
О принципах, ценностях и что с этим делать
2023
24 Вересня 2018
Леонид Канфер
для «Детектора медіа»
Очень внутренний опрос.
Як мінімізувати загрози: медіаспільнота — про те, що критично важливо зробити до виборів
1679
20 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
Новий рух журналістів, відмова від фейкової контрагітації, зміни до законодавства щодо посилення незалежності редакцій від власників ЗМІ, дієві саморегуляція і співрегуляція, ідентифікація, хто є й не є журналістом, піар-кампанія «Суспільного»... Експерти і представники ЗМІ й медійних ГО обговорили, що потрібно медіаспільноті, аби зменшити маніпулятивний вплив політсил на двох прийдешніх виборах.
«Ницість космічних масштабів»: журналісти про присудження Кирилу Вишинському премії імені Анни Політковської
0
11 Вересня 2018
Володимир Малинка
Кирило Вишинський, якого СБУ звинувачує у державні зраді, став лауреатом російської премії «Камертон» імені Анни Політковської. «Детектор медіа» дізнався думку щодо цього журналістів Ольги Мусафірової, Айдера Муджабаєва, Катерини Сергацкової, Олексія Мацуки та Валерія Милосердова.
26 липня – дискусія про неформальні медіа кінця 80-х — початку 90-х на Суспільному
0
24 Липня 2018
Суспільне мовлення
26 липня о 19:00 у креативному просторі UA: Hub, що на першому поверсі телецентру «Олівець» (вул. Мельникова, 42), відбудеться дискусія про медіа кінця 80-х — початку 90-х та інформаційну свободу того часу, а також про те, як в Україні з’являлися нові медіа.
Американський журналіст Кіт Річбург: «Журналіст має бути в першу чергу правдивим, а не об’єктивним»
1712
18 Липня 2018
Катерина Толокольнікова
Колишній міжнародний кореспондент The Washington Post із 30-річним стажем розповів про те, що найважливіше пам’ятати репортеру в зоні конфлікту, а також поділився думками щодо головних викликів сучасної журналістики — економічних моделей ЗМІ, засилля фейкових новин та конкуренції з акаунтами політиків у соцмережах.
Who and why invites us to defend the right to create "crucified boys" in Ukrainian way?
1531
12 Липня 2018
Наталья Лигачева
Covering cynical manipulation of facts with pluralism of opinions, deceiving representatives of international organizations. And separating the protection of journalists' rights from their responsibility for the conscientious performance of professional duties.
Кто и зачем предлагает нам защищать право создавать «распятых мальчиков» по-украински?
4683
03 Липня 2018
Наталья Лигачева
Прикрывая плюрализмом мнений циничную манипуляцию фактами, обманывая представителей международных организаций. И отделяя защиту прав журналистов от их ответственности за добросовестное выполнение профессиональных обязанностей.
Загалом сторінок: 57 / Загалом записів: 569
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop