Все за темою
211
18 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
ГО Інститут масової інформації (ІМІ), у партнерстві з ГО “Детектор медіа”, за підтримки Чеського посольства та Офісу Ради Європи в Україні, оголошує реєстрацію на конференцію «Якість новин напередодні виборів в Україні: старі та нові виклики»
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»
426
16 Жовтня 2018
ГО «Детектор медіа»
Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) випустили посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».
«Страна.UA» та «Вести» найменше пишуть про ООС – ІМІ
283
12 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
За результатами дослідження Інститут масової інформації, кількість матеріалів, присвячених темі ООС становить 4,5% від загальної кількості матеріалів. Це майже вполовину менше, ніж минулого року, коли кількість матеріалів на тему АТО становила 7–9%.
Правозахисники закликають українську владу не приймати «закон про іноземних агентів»
361
09 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Українські правозахисні організації радять українській владі припинити копіювати російський досвід і не приймати закон «про іноземних агентів», підтримати який президент Петро Порошенко закликав депутатів
У вересні ІМІ зафіксував 21 випадок порушення свободи слова та прав журналістів
214
05 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
У вересні 2018 року Інститут масової інформації зафіксував в Україні 21 випадок порушення свободи слова та прав журналістів у восьми регіонах. З них 13 випадків – це фізична агресія щодо журналістів.
Кожна п’ята новина в інтернеті — «під питанням». Що читаємо в онлайн-медіа?
1179
01 Жовтня 2018
Олена Чуранова
«Детектор медіа»
5000 новин із 50 найвідвідуваніших українцями новинних сайтів проаналізували експерти ІМІ, щоби зрозуміти, де і яку інформацію в інтернеті споживає українська аудиторія.
Поліція проводить перевірку за фактом зламу замка в офісі ІМІ
489
24 Вересня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Столична поліція проводять перевірку за заявою співробітників ГО «Інститут масової інформації» щодо зламу замка в їх офісі
How to minimize threats: the media community talks what is critically important to do before the election
0
21 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
New movement ofjournalists,refusal of fake counter-propaganda, changes in legislation to increase the independence of editorial offices from media owners, effective self-regulation and co-regulation, identification of who is and who is not a journalist,PR campaign of the "PublicBroadcaster"...Expertsand representatives of mass media and media NGOsdiscussed what the media community needs in order to reduce the manipulative impact of political forces on the two forthcoming elections.
Невідомі намагалися проникнути в офіс ІМІ
492
21 Вересня 2018
«Детектор медіа»
20 вересня невідомі пошкодили замок на дверях офісу ГО «Інститут масової інформації» (ІМІ) у Києві.
Як мінімізувати загрози: медіаспільнота — про те, що критично важливо зробити до виборів
1679
20 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
Новий рух журналістів, відмова від фейкової контрагітації, зміни до законодавства щодо посилення незалежності редакцій від власників ЗМІ, дієві саморегуляція і співрегуляція, ідентифікація, хто є й не є журналістом, піар-кампанія «Суспільного»... Експерти і представники ЗМІ й медійних ГО обговорили, що потрібно медіаспільноті, аби зменшити маніпулятивний вплив політсил на двох прийдешніх виборах.
Загалом сторінок: 100 / Загалом записів: 995
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop