Все за темою
«Конструктивна журналістика – єдиний варіант для медіа, які хочуть принести користь суспільству сьогодні в Україні» –  Наталія Лигачова
224
23 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
«Детектор медіа»
Боротьба проти джинси, підтримка суспільного мовника та політики незалежності від втручання власника для комерційних медіа, акцент на конструктивну журналістику – такими є пріоритети для ЗМІ напередодні виборів. Досягнення цих цілей сприятиме якісному інформуванню аудиторії під час виборчого процесу.
Посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони»
426
16 Жовтня 2018
ГО «Детектор медіа»
Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) випустили посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».
Юлія Мостова: Журналістика втратила «палату мір і ваг», в якій можна було б перевіряти інформацію
1261
14 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
«Немає такого місця, де можна сказати: "Це не правда", - і це всі почують», - вважає головний редактор тижневика «Дзеркало тижня» Юлія Мостова.
СТБ вкотре зловживав показом контенту, що може зашкодити дітям, – Незалежна медійна рада
4197
09 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
На думку Незалежної медійної ради (НМР), показ телеканалом СТБ у випуску «Один за всіх» за 1 квітня 2018 року психологічного насильства над учасниками програми дозволяє говорити про порушення законодавства України про захист дітей від шкідливого контенту. Відповідний висновок НМР оприлюднила 9 жовтня.
Не замовчувати болючі питання і не працювати на політиків
2391
25 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
Андрій Сайчук, Наталія Лигачова, Зоя Казанжи та Ангеліна Карякіна обговорили й досі актуальні проблеми у висвітлення війни на Донбасі українськими журналістами.
Журналіста від дезінформатора відрізняє не посвідчення, а дотримання стандартів - Світлана Остапа
1048
11 Вересня 2018
«Детектор медіа»
«Детектор медіа»
«Коли ми намагаємося сказати, що засоби масової дезінформації не є ЗМІ, то нам закидають, що ми ділимо журналістів на хороших і поганих. Ні, ми ділимо їх на журналістів і не журналістів», - сказала Світлана Остапа в рамках наради ОБСЄ.
Напередодні виборчої кампанії ЗМІ мають зайнятися саморегуляцією – медіаексперти
253
07 Вересня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Журналісти мають відмовитися від матеріалів замовного характеру політичного спрямування та зайнятися саморегуляцією. Про це говорили учасники прес-конференції «Українські медіа перед виборами», яка відбулася 7 вересня в «Укрінформі».
Щоб ти жив на самих галушках!
804
25 Серпня 2018
Борис Бахтєєв
«Детектор медіа»
Тепер ми відроджуємо Україну. Прагнемо, щоб Україна стала Україною, а не якоюсь УРСР. То настав час відродити й українські кулінарні традиції й, головне, знання про них. І телебачення тут має зіграти виняткову роль.
Заява журналістів, медійних та правозахисних організацій України щодо «інтерв’ю» з політв’язнем Станіславом Асєєвим в ефірі російського державного телеканалу «Россия 24»
2978
20 Серпня 2018
«Детектор медіа»
Підготовка й випуск подібних медіасюжетів ані з морального, ані з етичного, ані з правового поглядів несумісні зі статусом та роллю медіа в демократичному суспільстві
Загалом сторінок: 162 / Загалом записів: 1614
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop