Все за темою
Із видання Delo.ua звільняється частина команди
8230
11 Лютого 2019
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Одинадцять співробітників видання Delo.ua (бізнес/медіа бюро «ekonomika+») повідомили, що залишають проект через «різні погляди» на розвиток із новими власниками
Від Крут до Москви. Огляд тижневиків 1–3 лютого 2019 року
0
08 Лютого 2019
Марина Довженко
для «Детектора медіа»
Помпезні з’їзди, обурені соціологи, «що ви відчуваєте, подавши документи?», Ляшко-герой і зустріч Тимошенко з фермерами.
Docudays UA змінив програмного директора
299
04 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Новою програмною директоркою фестивалю Docudays UA стала Вікторія Лещенко. Геннадій Кофман залишається працювати в правлінні та у відбірковому комітеті фестивалю.
Агітація захоплює ефір. Моніторинг ток-шоу 28 січня — 1 лютого 2019 року
0
04 Лютого 2019
Ярослав Зубченко
Демарш «Народу проти», повага до Росії «Українського формату», цькування Зеленського від «Еха України» та «какульки» «Права на владу». Моніторинг ток-шоу 28 січня — 1 лютого 2019-го.
З ефіру ток-шоу «Народ проти» пішли п'ятеро гостей через присутність у студії журналіста Дубинського
7204
02 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Під час прямого ефіру 1 лютого Ірина Луценко, Павло Жебрівський, Юрій Гримчак, Роман Реведжук та Семен Кабакаєв заявили, що не можуть знаходитися в студії поряд із журналістом Олександром Дубинським через його допис у соцмережі щодо пуску газу на форумі Блоку Петра Порошенка.
Звільнення Аласанії ставить на паузу реформу Суспільного мовлення – Ольга Герасим’юк
0
01 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Реформа суспільного мовлення внаслідок рішення наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України про розірвання контракту з головою правління Суспільного Зурабом Аласанією стала на стоп-кран.
Журналісти заявили про створення Ініціативи «34» у відповідь на звільнення Зураба Аласанії
0
01 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Низка незалежних журналістів і співробітників різних медіа заявили про створення неформальної спільноти незалежних журналістів під назвою Ініціатива «34», у відповідь на рішення наглядової ради Суспільного мовника про звільнення керівника Суспільного Зураба Аласанії.
Наглядова рада відправила Зураба у відставку. Як це було
0
01 Лютого 2019
Світлана Остапа
Ми мали бути в одному човні. Ми мали побудувати Суспільне.
0
01 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Олексій Панич хоче знати підстави для скасування рішення наглядової ради про розірвання контракту з головою правління НСТУ Зурабом Аласанією.
Члени наглядової ради НСТУ про усунення Зураба Аласанії: хто проголосував за недовіру і що буде далі?
0
01 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Частина членів наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України пропонує скасувати рішення про розірвання контракту, висловлює симпатію до Зураба Аласанії, радить чинному голові правління подавати до суду, а також чекати на всі аргументи в протоколі засідання.
Загалом сторінок: 359 / Загалом записів: 3590
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop