Все за темою
Суд частково задовольнив апеляцію редакції «Новое время» щодо розкриття джерел
392
01 Березня 2019
«Детектор медіа»
Київський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу редакції «Новое время» на рішення Печерського районного суду, який надав Генеральній прокуратурі України доступ до електронної пошти редакції і журналіста Івана Верстюка.
У виданні «Новое время» вважають, що ГПУ свідомо затягує судовий процес про доступ до документів редакції
249
28 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Київський апеляційний суд переніс на 1 березня розгляд скарги видання «Новое время» на рішення Печерського районного суду, який надав Генеральній прокуратурі України доступ до електронної пошти редакції і журналіста Івана Верстюка.
У ЄС розкритикували рішення суду щодо доступу ГПУ до внутрішніх документів «Нового времени»
316
27 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Представництво Євросоюзу в Україні заявило, що вимога Печерського суду надати Генеральній прокуратурі доступ до внутрішніх документів редакції і листування журналіста Івана Верстюка суперечить свободі преси.
Журналіст «Нового времени» Іван Верстюк звернеться до ЄСПЛ
426
27 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Журналіст видання «Новое время» Іван Верстюк повідомив, що готує позов до Європейського суду з прав людини, через рішення Печерського суду Києва про доступ Генеральної прокуратури України до документів редакції.
У Лондоні проведуть міжнародний форум з питань захисту прав журналістів – Христя Фріланд
263
27 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Канада та Велика Британія стануть співорганізаторами великого міжнародного форуму з питань захисту прав журналістів, що відбудеться в Лондоні.
Син першого заступника секретаря РНБО подаватиме до суду на журналістів проекту «Наші гроші»
964
26 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Син першого заступника Секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор Гладковський прокоментував розслідування журналістів програми «Наші гроші» (проект Дениса Бігуса) про корупцію в оборонному секторі
Зураб Аласанія подає до суду на НСТУ та членів наглядової ради
0
25 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія подає позов про скасування рішень наглядової ради НСТУ щодо дострокового припинення його трудового контракту. Відповідачами виступають ПАТ «НСТУ», члени наглядової ради Тетяна Лебедєва (екс-голова) та Світлана Остапа (екс-виконувачка обов’язків голови), а третіми особами – члени наглядової ради Олексій Панич, В’ячеслав Козак і Вадим Міський (екс-секретар).
Вирок Марині Золотовій суд Мінська оголосить 4 березня – БАЖ
296
25 Лютого 2019
«Детектор медіа»
4 березня 2019 року суд Мінська має оголосити вирок головній редакторці білоруського інтернет-видання Tut.by Марині Золотовій, яка залишається єдиною обвинуваченою у так званій «справі БелТА».
У Білорусі прокурор просить оштрафувати головреда Tut.by на майже $ 12 тис.
226
25 Лютого 2019
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
У Мінську (Білорусь) судять головну редакторку інтернет-видання Tut.by Марину Золотову, яку звинувачують за ч. 2 ст. 425 Кримінального кодексу Білорусі (Бездіяльність посадової особи). Прокурор просить для неї штраф у понад 20 тис. рублів ( майже $12 тис)
На розгляд апеляції «Нового времени» прийдуть спостерігачі ОБСЄ – журналіст Іван Верстюк
299
22 Лютого 2019
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
27 лютого о 10:45 в Апеляційному суді міста Києва має відбутися розгляд скарги видання «Новое время» на рішення Печерського районного суду Києва про доступ до внутрішніх документів видання Генеральною прокуратурою України
Загалом сторінок: 727 / Загалом записів: 7261
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop