Все за темою
У пошуках корупції: п’ять сайтів, які варто моніторити журналістам
355
18 Жовтня 2018
Тетяна Гордієнко
Чому держслужбовцю не варто приймати як подарунок собаку за 150 тисяч гривень, але можна бути членом екзаменаційної комісії? Усі подібні випадки хоч і недосконало, але регулюються законодавством.
Скандальный пророссийский журналист поиздевался над могилой Бандеры в Германии
1114
16 Жовтня 2018
«Детектор медіа»
Полиция Мюнхена открыла на Грэма Филлипса дело, ведется расследование
Е-декларування антикорупційних активістів можуть визнати неконституційним – Денісова
191
12 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила, що Конституційний Суд України розгляне її подання щодо відповідності українській Конституції норми закону, яка зобов'язує антикорупційних активістів подавати електронні декларації.
Команда Гнапа формує «Чорний список» корупціонерів
1514
04 Вересня 2018
«Детектор медіа»
Екс-журналіст Дмитро Гнап, який нещодавно пішов у політику, повідомив про створення «Чорного списку», до якого вноситимуть посадовці-корупціонери
Як журналісти допомогли «зірвати» акцію під САП
738
26 Липня 2018
Ярослав Зубченко
для «Детектора медіа»
«Бійки» та «зеленка» витіснили з новин Назара Холодницького
Перший заступник голови СБУ Демчина позиватиметься проти журналістів «Схем»
365
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Перший заступник голови Служби безпеки України – очільник Управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Павло Демчина подає позов до суду щодо захисту гідності, честі та ділової репутації проти журналістів програми «Схеми» (спільний проект «Радіо Свобода» і телеканалу UA:Перший).
Правозахисні організації у відкритому листі закликали владу розслідувати напад на Шабуніна
397
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Правозахисники зазначили, що відкритий лист адресовано Президенту України Петру Порошенку, генеральному прокурору України Юрію Луценку, голові Національної поліції України Сергію Князєву, голові Служби безпеки України Василю Грицаку, Конституційному суду України, Верховній Раді України, Уповноваженому Верховної ради України з прав людини Людмилі Денісовій, Управлінню Верховного комісара ООН з прав людини, Урядам країн Європейського Союзу, США, Канади.
Freedom House Ukraine закликає розслідувати напад на Шабуніна та «припинити тиск на громадянське суспільство»
340
19 Липня 2018
«Детектор медіа»
Правозахисна організація Freedom House Ukraine закликала українську владу розслідувати напад на голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, який стався 17 липня у Києві біля приміщень Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
ГПУ: Відкрито два кримінальних провадження за фактом подій під САП
392
18 Липня 2018
«Детектор медіа»
За фактами подій, що сталися біля приміщень НАБУ та САП 17 липня у Києві, зокрема йдеться про напад на голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, зареєстровано два кримінальних провадження за попередньою кваліфікацією ч.2 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство)
Луценко доручив прокуратурі відкрити кримінальне провадження через події під САП
409
18 Липня 2018
Юлія Шестакова
«Детектор медіа»
Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що доручив Прокуратурі Києва переглянути кваліфікацію подій під час акції біля Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 17 липня та зареєструвати кримінальне провадження
Загалом сторінок: 36 / Загалом записів: 359
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop