Все за темою
Голова ЦВК Тетяна Сліпачук: Збалансовано подавати інформацію — це обов’язок усіх ЗМІ, окрім партійних
0
14 Лютого 2019
Марія Бучельнікова
«Детектор медіа» поцікавився в голови ЦВК, чи не варто взагалі заборонити політичну рекламу на телебаченні і радіо в Україні, що робити із джинсою, чорним піаром, чи мають бути ЗМІ об’єктивними під час виборів. А також яка відповідальність кандидатів, інших учасників виборчого процесу та окремо медіа за порушення виборчого законодавства.
У 2019 році передплата друкованих ЗМІ через «Укрпошту» скоротилась на 10%
386
09 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Кількість передплачених через «Укрпошту» періодичних друкованих видань на 2019 рік в порівнянні з тиражами минулого року становить 90%.
Запорізька міська рада відповіла на запит журналістів через три місяці
312
08 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Департамент культури та туризму Запорізької міської ради відповів на інформаційний запит ГО «Запорізький центр розслідувань» через три місяці з моменту подання запиту після отримання організацією юридичної та правової підтримки.
«Роздержавлення я очікувала, як Бога»
784
08 Лютого 2019
Віра Черемних
для «Детектора медіа»
Редактори «роздержавлених» районних газет — про те, як пройшли реформу, чим живуть їхні редакції зараз і чи мають перспективи на майбутнє. Частина друга.
У Словаччині понад 400 журналістів виступили проти нового закону про ЗМІ
213
07 Лютого 2019
«Детектор медіа»
У парламенті Словаччини розглядається новий законопроект щодо ЗМІ. Понад 400 журналістів зробили відкрити звернення до владних структур і закликали політиків не втручатись в роботу ЗМІ, не диктувати і не впливати на зміст медіа.
«Роздержавлення розвиває самостійність»
604
06 Лютого 2019
Віра Черемних
для «Детектора медіа»
Редактори «роздержавлених» районних газет — про те, як пройшли реформу, чим живуть їхні редакції зараз і чи мають перспективи на майбутнє. Частина перша.
Вісім кейсів, на яких «зламався» закон про публічну інформацію
0
05 Лютого 2019
Володимир Малинка
Які перешкоди постають перед охочими отримати публічну інформацію від органів влади або бюджетних установ, розповіли журналісти та медіаюристи на дискусії, організованій міжнародною правозахисною організацією Freedom House.
У поліції заявили, що вікно столичної організації НСЖУ пошкоджене не через обстріл
386
04 Лютого 2019
«Детектор медіа»
У поліції Києва зафіксували пошкодження склопакета, проте не підтвердили, що воно утворилось через постріл з вогнепальної зброї.
У столичній організації НСЖУ заявляють, що їх вікно обстріляли
302
04 Лютого 2019
«Детектор медіа»
У Національній спілці журналістів України на своєму сайті повідомили, що 1 лютого невідомі обстріляли вікно Київської регіональної організації Спілки
Власником видавництва ekonomika+ став Костянтин Паршин, гендиректором — колишній керівник газети Арбузова «Капитал»
1010
04 Лютого 2019
«Детектор медіа»
Новим власником видавництва ekonomika+ (delo.ua, mmr.ua, womo.ua) став дніпровський бізнесмен Костянтин Паршин. Видавництво очолив Ілля Чудновський, який раніше працював гендиректором видавничого будинку «Капитал».
Загалом сторінок: 1157 / Загалом записів: 11561
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop